Війна РФ проти України

Рашисти вже втретє переносять старт серійного виробництва чергового БПЛА “Охотник”

Перший політ російський БПЛА "Охотник" здійснив у 2019 році

Рашисти знову заговорили про плани щодо серійного виробництва свого ударного безпілотного комплексу С-70 “Охотник” – губернатор Новосібірской області Сєргєй Сємка повідомив, що, на його думку, воно “розпочнеться через пару років” – і це буде щонайменше втретє, коли в РФ переносять старт серійного виробництва цього БПЛА.

Джерело: Defence Express

Насправді про те, що РФ не зможе вчасно вивести на полювання свій “Охотник” відзначалося й раніше – більш завуальовано і з натяком на значно більші терміни. Зокрема, ще в грудні минулого року повідомлялося, що модернізація потужностей “Новосибирского авиационного завода им. Чкалова” для виробництва безпілотників “Охотник” триватиме протягом п’яти років.

Перший дослідний зразок БПЛА "Охотник", фото ілюстративне
Перший дослідний зразок БПЛА “Охотник”, фото ілюстративне

 

Загалом РФ у своїх найкращих традиціях переносить дати “вправо” – так, варто згадати, що ще у 2020 році в ОАК стверджували, що серійні безпілотники С-70 “Охотник” російське оборонне відомство буде отримувати вже з 2023 року. А згодом серійне виробництво перенесли на “не раніше 2024”. Сьогодні ж у РФ кажуть, що воно може стартувати через два роки – тобто у 2025, і це, судячи з усього, ще оптимістичні прогнози.

С-70 "Охотник"
С-70 “Охотник”

 

Загалом програму “Охотник” цілком можна назвати таким собі “довгобудом”, бо про плани озброїтися БПЛА такого типу оголосили ще у 2009 році, а розробляти почали 11 років тому – у 2012 компанію “Сухой” обрали для створення важкого ударного безпілотного літального апарату вагою до 20 тонн.

Прототип безпілотника С-70 і винищувач Су-57 на спільному польоті (ймовірно, фотомонтаж)
Прототип безпілотника С-70 і винищувач Су-57 на спільному польоті (ймовірно, фотомонтаж)

 

Перша викатка БПЛА відбулася у 2018 році, а перший політ “Охотник” здійснив 3 серпня 2019 року, водночас через майже два місяці, у вересні, повідомлялося про перший спільний політ з Су-57. А в 2021 році було продемонстровано вдосконалений прототип БПЛА. До вашої уваги за посиланням – більш детальний аналіз проекту російського БПЛА “Охотник”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України