Новини з Австрії

У Відні розпочинають вакцинацію школярів початкових класів

В даний час в Австрії налічується 416 149 активних випадків коронавірусу (субота). Кількість хворих на 100 000 населення – 2492,6. У лікарнях перебуває 2 044 особи, 190 з них у палатах інтенсивної допомоги (зайнято 9%). Число смертей від коронавірусу склало 13833. Вакцинувалося 6780335 осіб (75,90% всього населення). 69,67% має вже активний сертифікат.

У грудні минулого року у восьми початкових школах Відня стартував пілотний проект із вакцинації школярів, на цей момент на місцях було проведено 556 вакцинацій. З понеділка пропозиція про добровільну вакцинацію буде поширена повсюдно: це означає, що діти ще в 176 муніципальних початкових школах можуть бути вакциновані безпосередньо у своїй школі. В офісі міського радника з питань охорони здоров’я Петера Хакера (SPÖ) повідомили, що наразі є вже 3027 попередніх реєстрацій.

Антикоронавірусний автопробіг був заборонений через вихлопні гази та шумове забруднення, а також можливі пробки. Тим не менш, тисячі легкових та вантажних автомобілів проїхали Рінгом, привертаючи до себе увагу гудками та транспарантами. Крім заборони на захід, у Відні діє загальна заборона на подачу сигналів. Поліція заявила, що під час забороненого пробігу противників заходів CoV у Відні було складено 1605 протоколів, виписано 41 штраф на місці, відбулося три видалення номерних знаків і два вилучення прав водія.

У п’ятницю ввечері поліція провела обшук у ресторані в Санкт-Йоганн-ам-Штайнфельді (район Нойнкірхен), який працював незаконно. Гостем також був правий екстреміст Готфрід Кюссель. 39 співробітників поліції та шість співробітників фінансової поліції виявили там також 107 гостей. Крім порушень Закону про заходи щодо боротьби з Covid 19, адміністрації повідомили про підозру в ухиленні від сплати податків. У ресторані також працювали кілька нелегальних робітників. На 61 учасника складено протоколи за відсутність чинного сертифікату 2-G.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України