Новини з Австрії

У Відні розпочався тиждень вакцинації без попереднього запису

Експерти застерігають від повторення помилок восени

В даний час в Австрії налічується 8 173 активних випадку коронавіруса (понеділок). Кількість хворих на 100 000 населення – 37,2. Видужало 636 767. У лікарнях перебуває 126 осіб, 30 з них – в палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавируса склало 10 537. вакциновано 5 296 374 чоловік (67,03% підлягає вакцинації населення). 58,49% з них вже має повний захист.

В понеділок, місто Відень починає чергову кампанію вакцинації

Імунізація проти коронавіруса усіма доступними вакцинами – Biontech / Pfizer, Moderna, AstraZeneca і Johnson & Johnson – буде пропонуватися в Austria Center Vienna протягом усього тижня з 7:00 до 19:00. Реєстрація не потрібна. Будь-який бажаючий може прийти в Центр в зазначений час роботи, вибрати вакцину і пройти вакцинацію без будь-яких проблем. Все, що вам потрібно взяти з собою, – це посвідчення особи і, якщо є, електронна карта.

Згідно з діючими в даний час правилами 3G, господарі (власники ресторанів, кафетеріїв) повинні перевіряти записи про вакцинацію, сертифікати одужання або тести і збирати дані своїх гостей – для подальшого відстеження контактів, якщо в ресторані виникне випадок коронавіруса. Влада заявляє, що в контактних даних присутня деяка недбалість. До сих пір штрафів за порушення при зборі контактних даних не застосовувалося, адміністрації міст покладалася на поради та інформування. Тепер же плануються штрафи до декількох тисяч євро, але без закриття закладів. У будь-якому випадку до кінця серпня контроль буде посилений.

У прогнозі, опублікованому в журналі «The Lancet Regional Health Europe», вчені застерігають від повторення помилок в боротьбі з пандемією Covid 19 минулого літа і восени

Вони підкреслюють можливість більших хвиль восени, якщо не буде вжито заходів щодо стримування, не зросте рівень вакцинації і не буде скоординованого загальноєвропейського підходу. Позбутися від пандемії за допомогою однієї вакцинації, поки не доб’ємося колективного імунітету, який зараз часто класифікується як нереальний, неможливо. Цілком ймовірно, необхідні додаткові заходи стримування, такі як хороше інформування про ризики і тестування, відстеження та ізоляція (TTI)

Фото: APA / ROLAND SCHLAGER

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України