Новини з Австрії

У Відні пройшла міжнародна художня виставка в Маркс-Халле

У неділю закрилася виставка SPARK Art Fair Vienna в Маркс-Холлі. Вона продемонструвала твори мистецтва 71-го сучасного художника і 59-і знаменитих картинних галерей

Курували виставку галерея «Perspectives» під керівництвом Tevž Logar, «Utopia: Post-War» під керівництвом Sabine Breitwieser і «Interface – Contemporary New Media and Digital Art” »під керівництвом Marlies Wirth.

Що відрізняє цю виставку від попередніх віденських щорічних міжнародних художніх виставок, так це те, що вперше така величезна кількість художників отримала можливість для великої персональної презентації своїх робіт. Ніколи ще художники не отримували так багато місця на колективних виставках, як в цей раз. Кожна з них презентацій – це вираз особливої ​​життєвої і художньої позиції.

Renger van den Heuvel, керівник і засновник даної виставки пояснює свою ідею так:

«Ми бажали надати максимум місця кожному художнику і кожної галереї для того, щоб підкреслити високе значення ринку мистецтв в сучасному світі. Таким чином ми дбаємо про те, щоб в майбутньому краще з кращого прикрасило приватні колекції і музеї. Це дуже важливо, щоб кожен художник, кожна картинна галерея отримали максимум уваги. Завдання даної виставки полягає в тому, щоб створити належні умови для подальшого розвитку ринку мистецтв ».

Чудовим на цій виставці було також її оформлення. Дизайнери зуміли максимально використовувати можливості, які надало їм це неповторне за своїм простору і при цьому повністю кліматизовані приміщення.

Ах, так, не хвилюйтеся, мандрівниця, що впала без сил на порозі виставки – це живий художній об’єкт. Художниця сама цього захотіла.

Діана Видра

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України