Новини з Австрії

У Відні після жорстокої бійки затримано двох громадян росії

У п’ятницю ввечері четверо молодих людей поранили кілька людей, декого серйозно, що спровокувало великомасштабну поліцейську операцію у Відні-Лізингу

Четвірка діяла вкрай жорстоко у бійці та пограбуванні, один постраждалий отримав небезпечне для життя ножове поранення у живіт.

В результаті рейду було заарештовано двох 20-річних (з рашистської федерації та Польщі) та 19-річного (рашиста.

Повідомляється, що один із 20-річних з невідомої причини вдарив 28-річного кастетом по обличчю та серйозно поранив його. Поліція повідомила в суботу, що коли жертва впала на землю, трьох інших чоловіків, як повідомляється, побили 28-річного чоловіка ногами. Двоє свідків хотіли прийти на допомогу і 30-річний чоловік отримав ножове поранення в живіт від одного з чотирьох учасників і був серйозно поранений. Фахівці швидкої доправили постраждалого до лікарні, його стан оцінюється як стабільний.

Повідомляється, що підозрювані відповідають також за пограбування в Озельтпарку

21-річний хлопець сидів на лавці з ще кількома людьми, коли до нього підійшов один із 20-річних і зажадав віддати годинник. Після передачі підозрюваний вимагав повернення 500 євро. Потерпілий виконав це прохання і жертва була побита грабіжником. Поки що інші підозрювані тримали його. Потерпілий зміг вирватися та втекти, отримавши травму голови.

По матеріалам: https://www.oe24.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України