Новини з Австрії

Поліція виявила у квартирі у Відні два тіла з вогнепальними пораненнями

У середу в квартирі на віденській вулиці Ландштрассе було виявлено тіла 68-річного чоловіка та 76-річної жінки. За даними поліції, у загиблих вогнепальні поранення.

Стурбовані сусіди та знайомі 68-річного чоловіка та 76-річної жінки звернулися до поліції 22 червня після того, як з 17 червня від них нічого не чули. Близько 8:30 ранку поліція виявила бездихані тіла за їхньою домашньою адресою на Відень-Ландштрассе, неподалік Реннвег. Сліди та перші результати розслідування вказують на те, що громадянин Австрії вбив 76-річну жінку, а потім і себе з вогнепальної зброї – револьвер було вилучено.

Призначено розтин. Розслідування проводиться відділенням Державного управління кримінальної поліції Zentrum Ost. Причина кривавої трагедії незрозуміла. За словами Фюрста, спочатку передісторія була незрозуміла. Жодних ознак сварки між парою не було. Слідчі скоріше підозрюють, що це може бути пов’язане із здоров’ям пенсіонерів. Опитування знайомих пари та розтину мають дати більше інформації.

В Австрії жінки, які зазнають насильства, можуть отримати допомогу та інформацію за телефоном гарячої лінії для жінок: 0800-222-555 (безкоштовно та цілодобово), www.frauenhelpline.at. В асоціації Autonome Österreichische Frauenhäuser (AÖF) на сайті www.aoef.at. У Віденському центрі проти насильства в сім’ї: www.interventionsstelle-wien.at та цілодобової гарячої лінії для жінок міста Відня: 01-71719 та номер екстреної допомоги притулку для жінок 057722.

Портал із запобігання самогубствам Міністерства охорони здоров’я пропонує підтримку людям із суїцидальними думками та їхнім родинам. Контактні дані організацій підтримки в Австрії можна знайти на сайті www.suizid-praevention.gv.at. Інформація для молоді доступна на сайті www.bittelebe.at.

Бернар Константинов
По материалам: https://www.vienna.at/
Фото:  ©pixabay.com (Sujet)
Материалы www.austria-today.ru содержат оценки только иностранных СМИ и не отражают позицию austria-today.ru

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України