Новини з Австрії

У Відні п реанімації померла двомісячна дівчина, яку батько затряс до смерті

Дівчинка двох з половиною місяців, яку, як повідомляється, на початку червня сильно струснув її батько, померла в суботу в лікарні.

31-річний батько у Відні тряс свою двомісячну дитину до такої міри, що дитина була доставлена ​​в лікарню в смертельній небезпеці. Про це в четвер повідомила віденська поліція. 22-річна мати спостерігала за злочином, але не втручалася. Батьки спочатку заперечували насильство, але пізніше зізналися. За даними поліції в четвер, батько, ймовірно, кілька разів струснув дівчинку, щоб «заспокоїти її». За словами прес-секретаря, дитина отримала «серйозні травми».

У середу подружжя заарештували за постановою прокуратури Відня. Затримання проводили співробітники Віденської державної кримінальної поліції за сприяння WEGA. Коли їх знову допитали, батьки нарешті зізналися. Арешт прокурор призначив в п’ятницю ще до того, як в суботу ввечері десятитижневий дівчинка померла від важких травм, отриманих в результаті струсу.

Прес-секретар служби захисту дітей Відня (MA 11) розповіла, що вони знають батьків

«Ми знали сім’ю і дбали про неї». Йшлося про фінансові радах в ході запобігання виселення, а також були поради з питань, пов’язаних з пологами. Сім’ю опікали соціальні працівники, педагоги, лікарі та акушерки. Вона підкреслила: «Не було ніяких ознак серйозного ризику для дитини».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України