Новини з Австрії

У Відні емігрант з Сирії вбив 28-річну жінку

Рано вранці в понеділок 35-річний сирієць убив 28-річну жінку в районі Брунненмаркт у Відні-Оттакрінгу і спробував покінчити життя самогубством.

За словами представника поліції Даніеля Фюрста, до поліції звернувся сусід після того, як жителі виявили тяжко пораненого чоловіка у дворі житлового будинку. Він стрибнув із вікна третього поверху. Потім співробітники поліції виявили у цій квартирі 28-річну жінку з ножовими пораненнями.

Допомога до жінки прийшла надто пізно, вона померла просто у квартирі. Заходи щодо підтримання життя також були негайно розпочаті для 35-річного чоловіка. Його доправили до лікарні у критичному стані. На місці події було виявлено ніж, яким, як передбачається, було скоєно вбивство.

Згідно з початковими висновками, ці двоє ще не були помічені поліцією, наприклад у зв’язку з насильством у приватній сфері. За словами Фюрста, немає нічого, що вказувало б на причетність до подій та третьої особи. Ці двоє були парою, підтвердив він. 28-річна жінка також була громадянкою Сирії.

Передсмертної записки не знайшли. Для слідчих докази вказують, що це міг бути акт афекту. Самого 35-річного чоловіка допитати не вдалося, лікарі виборюють його життя. Допит сусідів також тривав у другій половині дня. Розслідування проводить Західне відділення Земельного управління кримінальної поліції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України