Економіка

Світовий банк відновив роботу представництва в Україні

Світовий банк 3 липня повідомив про приїзд до Києва постійного голови представництва банку в Україні Геворга Саркісяна

Це сталося за два тижні після телефонної розмови президента Володимира Зеленського з новим президентом Світового банку Аджаєм Бангою, під час якої він просив відновити роботу представництва в Україні, передає «LIGA.Бізнес».

Саркісян раніше був головою операційного відділу в країнах Східної Європи, куруючи програми Світового банку в Україні та Молдові. Він працює у Світовому банку з 2000 року.

«Попри вторгнення Росії, Світовий банк та його партнери готові й надалі допомагати уряду України розв’язувати ключові потреби людей, щоб лікарні працювали, діти ходили до школи, а пенсії виплачувались. Війна завдала величезних збитків країні, але український народ та уряд продемонстрували неймовірну стійкість. Через наші проєкти та технічну допомогу ми допоможемо Україні досягти процвітаючого, мирного та стабільного майбутнього», – заявив він після приїзду до Києва.

30 червня стало відомо, що Рада виконавчих директорів Світового банку затвердила кредит Україні у розмірі $1,5 млрд під гарантії уряду Японії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України