Новини з Австрії

У Відні 75 відсотків пацієнтів інтенсивної терапії не були вакцинованими

В Австрії відсутня інформація про кількість вакцинованих пацієнтів у лікарнях

В Австрії відбувається збільшення числа інфекцій, збільшення кількості госпіталізацій, зниження темпів в вакцинації. Однак до сих пір невідомо, скільки ввели вакцину від Covid 19 пацієнтів знаходяться в лікарнях по всій Австрії

Ця інформація, яка може бути доказом ефективності вакцинації, в Австрії відсутня. Міністр охорони здоров’я Вольфганг Мюкштейн пояснює це проблемами захисту даних і стверджує, що в даний час вони працюють «над системою реєстрації, що відповідає вимогам захисту даних».

Епідеміолог Геральд Гартленер «абсолютно не може зрозуміти ситуацію, що склалася. Порівняння вакцинованих / невакцинованих людей в лікарнях показує, що вакцинація ефективна. Гартленер не розуміє, чому ця інформація не використовується в агітаційних цілях, щоб переконати скептиків вакцинації, а також показати вакцинованих, що їх рішення було правильним.

Так, законодавство ЄС не дозволяє зробити це. Однак все ж є поточні цифри по окремим землям. Наприклад в Штирії станом на п’ятницю по всій землі жоден пацієнт інтенсивної терапії не був вакцинований від Covid 19. Цифри по столиці теж відомі: 75 відсотків пацієнтів інтенсивної терапії не були вакцинованими, 6,3 відсотка ще не отримали другого уколу, 12,5 відсотка були двічі вакциновані, але мали інші важкі захворювання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України