Життя

Не можна телефонувати у справах після 9 вечора і турбувати у вихідні. Не можна і все

Ми придумали все, щоб нам не було нудно цілодобово. Але є заборонений час. Коли не можна турбувати людей ...

Сучасний світ дає можливість бути на зв’язку 24/7. І це вимотує. Не забувайте про себе. У вас має бути ваш час. І так, світ зачекає …

Одного разу в неділю вранці мені по вотсапу прийшло повідомлення: «Олексій, можете зараз розмовляти? Хочу уточнити дещо ». Писав шановний пан, герой мого тексту. Сам текст я відправив йому пару днів назад – звірити цитати, факти, цифри. Я відповів люб’язно, але сухо: ні, не можу, сьогодні вихідний, займаюся з донькою, давайте завтра. Тут пан, здається, згадав, що він весь такий європеєць, будинок в Лондоні, рахунок в Швейцарії. І що зараз ранок неділі. «Приватна територія» мого часу. Відповів: «Так, завтра, дякую».

Ми всі рвемося в європейці, але у нас до сих пір немає простої здорової речі – поваги до вихідних. Щоб ніяких розмов про роботу, ніяких зустрічей, ніяких цих «терміново».

Вихідні – баста. Забути все. Діти, ігри, шопінг, кіно, випивка, просто тупо лежати на дивані – тільки це. Нічого більше. Любимо себе і близьких, решта – всерівно.

Якщо ти не затребуваний хірург, не слідчий з особливо важливих справ і не далекобійник – ніяких справ у вихідні. Ніяких термінових викликів. Почекають.

І після дев’ятої вечора теж ніяких справ, ніяких дзвінків. І навіть ніяких «теревеньок» по ​​месенджеру, вотсапам і іншим. Я можу зателефонувати комусь у справі пізно ввечері, тільки якщо сама людина просить про це. І неможливо перенести розмову то що він, припустимо, в іншому часовому поясі. Що трапляється вкрай рідко.

Але взагалі життя треба вибудовувати так, щоб не вирішувати питання ночами. Для мене смикати когось після дев’яти – моральний злочин. Ніби я увірвався з петардами в чужий будинок. «Відпочиваєте, хехехе? А ось я вам влаштую! »

У нас багато тепер способів комунікації. Ми придумали все, щоб нам не було нудно цілодобово. Але є заборонений час. Коли не можна турбувати людей.

Це правило треба ввести кожному. А то ми занадто м’які, податливі й добрі. «Ой, ну ладно, відповім людині, мені хіба шкода?».

Так шкода.

Нехай дзвонять своїм близьким, своїм котикам і двоюрідній тітці. Вечір і вихідні – моя приватна територія. Двері захлопнутися. На двері велика табличка червоними літерами – «не турбувати».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України