Новини з Австрії

У віденському метро поліція затримала три підліткові банди, де ватажками були чеченець та сирієць

У січні співробітники поліції по боротьбі з молодіжною злочинністю Манфред К. та Ріхард Г. розпочали роботу з розслідування великої кількості правопорушень у районі станції U3 Ottakring та станції швидкісного транспорту Hernals. Двоє поліцейських узагальнили всі звіти та визначили подальші кроки розслідування. Потім за допомогою численних координаційних заходів та рейдів у місцях зустрічей молоді їм вдалося знешкодити три молодіжні банди з 65 підозрюваними та розкрити 110 злочинів.

Якщо менша банда неповнолітніх, що регулярно грабувала каси газет, була розігнана відносно швидко, то дві групи злочинців, які також складалися з підлітків віком від 12 до 17 років, виявилися великою “рибою”: ватажками були чеченець (17 років) і сирієць (16 років). Проте вже раніше вони перебувають під арештом.

За даними розслідування – адже діє презумпція невинності – вони самі та їхнє оточення несуть відповідальність за численні тяжкі тілесні ушкодження, серійні крадіжки, примус, шахрайство, псування майна, підпали, порушення правил поводження зі зброєю, пограбування та навіть сексуальне насильство над неповнолітніми.

За матеріалами: https://www.oe24.at/
Фото: APA/HERBERT NEUBAUER

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України