Авторські статті

У тому, що тисячі російських бойовиків вільно в’їхали до України винен брат Литвина

Генерал армії України Микола Литвин – голова Державної прикордонної служби України. Саме він винен в тому, що Янукович, Пшонка, Захарченко та інші злочинці виїхали за кордон. Саме він винен в тому, що до України могли вільно приїхали тисячі російських бойовиків до Харкова, Донецька, Луганська.

Саме він винен в тому, що не була перекрита поромна переправа в Керчі, через яку до Криму приїхали тисячі Кубанських козаків та військових російських збройних сил та сотні одиниць військової техніки.

Військовий гарнізон в Бресті протримався майже три місяці. Прикордонники Миколи Литвина на переправі 20 хвилин не протрималися. Про цю людину чомусь усі керівники України «ЗАБУЛИ». В ЗМІ виступає або помічник Литвина, або його перший заступник генерал Павло Шишорін. То куди подівся цілий генерал армії Микола Литвин??? Чому його до цього часу не звільнили та не передали до військової прокуратури??? В яку шпарину заліз цей «тарган» і на що він сподівається ???

Анатолій СОРОКА

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

5 коментарів

  1. Ай яй яй, как рассиянам пограничники мешают:)) А кто ж такой осведомленный во всех тайнах Погран службы, написал эту статейку? Так он все хорошо знает об украинской Погран службе, что даже Не знает как правильно пишется фамилия первого зама:)) а про брестскую крепость вспомнили, главный идеологический миф советского союза! Хотя бы фильм “Брестская крепость” посмотрите, я уже не говорю об одноименной книге, автор которой сам был в этой крепости.

  2. “Про цю людину чомусь усі керівники України «ЗАБУЛИ».” Дякую Анатолію Сороці, це дивовижно, але справді ж – “забули”! Причому, не лише керівники – ми всі теж (хоча тут “забули” треба без лапок) якось випустили з уваги головного прикордонника!

  3. Мій командир із Нахічевані розказував, як цей “генерал” роздерібанював погранців. Ганьба!!! Нехай ті гроші, які він вкрав не в мене, не у Вас, а у наших погранців стане йому поперек горла!!!

  4. А, напевно, здадуть все…Тому що вони, ці три брати-соколи, теж спідтишка мстять українцям за те, що похитнулися їх особиста влада та вплив в Україні! Виходить, що Вова-Петро-Микола, в нас “найрозумніші” в країні! Навіть свого татка з села колись привозили в Київ на Банкову, показати, як сини влаштувалися в житті! Отож… 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.