Війна РФ проти України

У Тернополі встановили меморіальну дошку загиблому військовослужбовцю 80 окремої десантно-штурмової бригади солдату Андрію Питаку

Сьогодні, 1 березня на фасаді управління соціальної політики Тернопільської міської ради встановили меморіальну дошку загиблому військовослужбовцю 80 окремої десантно-штурмової бригади солдату Андрію Питаку. Саме тут працював Андрій Питак на посаді головного спеціаліста відділу з питань постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Щоб вшанувати пам’ять Андрія Питака, який віддав своє життя за незалежну Україну, на меморіальний захід прийшли родичі та друзі солдата, військові побратими, духовенство, представники влади та небайдужі тернополяни.

З квітами у руках присутні хвилиною мовчання вшанували Героя. Теплими словами згадали про нього найрідніші люди.

“Ми пам’ятаємо Андрія як справжнього фахівця, який завжди був готовий допомогти людям, і збережемо пам’ять про нього, адже герої не вмирають, доки вони живуть у наших серцях” – наголосив міський голова Сергій Надал.

Андрій Питак загинув 1 березня 2016 року при виконанні службових обов’язків у зоні проведення бойових дій в Луганській області. За свою мужність він нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

До слова, у Тернополі меморіальна дошка Андрію Питаку встановлена також на будинку, де жив Герой. 19 серпня 2016 року Андрію було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Тернополя» (посмертно).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України