Авторські статті

У Тернополі створили перший в Україні молодіжний націоналістичний курінь

7 лютого 2014 року у Тернополі біля пам’ятника Степанові Бандері відбувся урочистий запис добровольців до першого молодіжного націоналістичного куреня. Створення куреня приурочено до 85-ї річниці заснування Організації Українських Націоналістів. Участь у заході взяли свободівці – народний депутат України Олексій Кайда, керівник Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Володимир Стаюра, керівник міської організацій ВО “Свобода” Роман Навроцький, міський голова Сергій Надал. Церемонія формування куреня відбувалася за участю ветеранів ОУН-УПА, студентських об’єднань, козацьких організацій та патріотичних молодіжних організацій.

“Зараз на Майдані у Києві і по всій Україні вже створено велику кількість сотень самооборони. Приємно, що юнаки і дівчата Тернопільщини теж виступили з ініціятивою створення першого молодіжного націоналістичного куреня. Маємо гуртуватися і спільно боротися за незалежну соборну соціяльну й національну Українську державу, за країну в якій житимуть наші діти і внуки. Вірю, що пліч-о-пліч ми досягнемо мети і переможемо!” – зазначив народний депутат України Олексій Кайда.

Свободівець також підкреслив, що такі народні формування та загони самооборони є прообразом майбутніх правоохоронних органів, що захищатимуть український народ.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.