Новини

У Таганрог доставлені “Урагани”. Фото

Сьогодні в місто Таганрог, що в Ростовській області, Російської Федерації, на аеродром Центральний, були доставлені свіжі РСЗВ “Ураган”. Доставка здійснювалася транспортником ІЛ-76, що говорить про гранично стислі терміни для перекидання техніки (адже можна було і ж/д). Ну, а раз мова йде про стислі терміни, то варіант відправки безпосередньо на Схід України є основним.

До того ж, примітний той момент, що РСЗВ не пригнаний з  суміжних частин або баз, що густо окупували прикордонні з Україною степи. По всій видимості всі Урагани, що знаходяться, а точніше, що знаходилися в безпосередній близькості від кордону, вже давно знаходяться за нею і необхідне поповнення втраченої або відсутньої з тактичних причин техніки, доводиться здійснювати за рахунок частин, що знаходяться досить далоко з застосування ІЛ-76.

До слова сказати, тиждень тому вже були зафіксовані  МСТА-С, що прямували в сторону українсько-російського кордону по ж/д, після чого артилерійські обстріли терористами позицій ВСУ тільки посилилися. А тому, з Таганрога в Новоазовськ відправиться нова гуманітарка? Дуже навіть може бути підсумовує zloy_odessit.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України