У Таганрог доставлені “Урагани”. Фото

Сьогодні в місто Таганрог, що в Ростовській області, Російської Федерації, на аеродром Центральний, були доставлені свіжі РСЗВ “Ураган”. Доставка здійснювалася транспортником ІЛ-76, що говорить про гранично стислі терміни для перекидання техніки (адже можна було і ж/д). Ну, а раз мова йде про стислі терміни, то варіант відправки безпосередньо на Схід України є основним.

До того ж, примітний той момент, що РСЗВ не пригнаний з  суміжних частин або баз, що густо окупували прикордонні з Україною степи. По всій видимості всі Урагани, що знаходяться, а точніше, що знаходилися в безпосередній близькості від кордону, вже давно знаходяться за нею і необхідне поповнення втраченої або відсутньої з тактичних причин техніки, доводиться здійснювати за рахунок частин, що знаходяться досить далоко з застосування ІЛ-76.

До слова сказати, тиждень тому вже були зафіксовані  МСТА-С, що прямували в сторону українсько-російського кордону по ж/д, після чого артилерійські обстріли терористами позицій ВСУ тільки посилилися. А тому, з Таганрога в Новоазовськ відправиться нова гуманітарка? Дуже навіть може бути підсумовує zloy_odessit.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh