У ситуації з окупантами нам треба діяти на випередження

Крим. Шмон вді окупантів

Бліц-криг із захоплення Криму не вдався через виважену і стриману позицію офіцерів, які перебувають у тамтешніх військових частинах. Про це завив народний депутат від “УДАРу” Тарас Кутовий в ефірі телеканалу “Україна”.

На думку депутата, українська сторона в усьому повинна діяти на випередження окупанта, забезпечивши у Криму та в Східних областях присутність тих сил, на які можна спиратися.

“До тих російських військових у Криму, які заперечують приналежність до іноземних військ, повинен підійти не один міліціонер, а нормальний наряд, із 18-25 чоловік і запитати: “Козаче, якщо ти не військовий, то чому у тебе зброя в руках? Тихенько давай її сюди”. На кожного їхнього бійця повинно бути 5 наших, але це повинна бути зважена позиція”,  – наголосив депутат.

Comments

0 comments

2 коментарі

  1. Как всегда в Украине нет политической воли и смелости противостоять оккупантам в Крыму. Это все нужно было делать, когда появились первые “зеленые” человечики!!! Сейчас единственное, что можно сделать, это прекратить полное финансирование оккупированной территории а деньги, собирать на отдельном кор.счете, пусть эти деньги работают на экономику Украины. И только, после освобождения Крыма произвести выплаты.

  2. Харьковчанин

    На сколько же хреновые наши дела, если на своей земле нужны войска, на которые можно опереться

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh