Авторські статті

У ситуації з окупантами нам треба діяти на випередження

Крим. Шмон вді окупантів

Бліц-криг із захоплення Криму не вдався через виважену і стриману позицію офіцерів, які перебувають у тамтешніх військових частинах. Про це завив народний депутат від “УДАРу” Тарас Кутовий в ефірі телеканалу “Україна”.

На думку депутата, українська сторона в усьому повинна діяти на випередження окупанта, забезпечивши у Криму та в Східних областях присутність тих сил, на які можна спиратися.

“До тих російських військових у Криму, які заперечують приналежність до іноземних військ, повинен підійти не один міліціонер, а нормальний наряд, із 18-25 чоловік і запитати: “Козаче, якщо ти не військовий, то чому у тебе зброя в руках? Тихенько давай її сюди”. На кожного їхнього бійця повинно бути 5 наших, але це повинна бути зважена позиція”,  – наголосив депутат.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. Как всегда в Украине нет политической воли и смелости противостоять оккупантам в Крыму. Это все нужно было делать, когда появились первые “зеленые” человечики!!! Сейчас единственное, что можно сделать, это прекратить полное финансирование оккупированной территории а деньги, собирать на отдельном кор.счете, пусть эти деньги работают на экономику Украины. И только, после освобождения Крыма произвести выплаты.

  2. На сколько же хреновые наши дела, если на своей земле нужны войска, на которые можно опереться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.