Авторські статті

У Росії знайшли першого “винуватця” пожеж в Хакасії

  У Росії затримали першого чиновника, дії якого розцінили, як такі, що сприяли поширенню найсильніших лісових пожеж в Хакасії (Забайкаллі), повідомив Слідчий комітет РФ, повідомляє NV.UA.

Першим “цапом відбувайлом” у надзвичайній ситуації в Забайкаллі став начальник відділу протипожежної безпеки по Ширинському району Хакасії Віктор Зенков, повідомила прес-служба СКР.

За інформацією представника СКР Володимира Маркіна, “маючи дані про розвиток пожеж та за необхідності введення 3-го рангу їх складності, особисто не виїхав на місце пожежі і не організував порятунок людей та їх майна, не дав вказівку диспетчеру пожежної частини про інформування центрального пункту пожежного зв’язку служби пожежогасіння по Республіці Хакасія про ранг пожежі і затребування додаткових сил для її ліквідації “.

Нагадаємо, в Сибірі і Забайкаллі в останні тижні вирують природні пожежі, які перекинулися на кілька десятків населених пунктів. На території РФ степова пожежа розповсюдилася на площі понад 100 тис. гектарів і днями поширився на Монголію.

Всього з початку пожежонебезпечного сезону в 2015 році в Хакасії сталося 32 лісових пожежі. У минулу суботу в лісах регіону був введений режим надзвичайної ситуації.

Напередодні стало відомо, що МНС Росії не змогло надати машини для відправки гуманітарної допомоги жертвам пожеж в Хакасії, пояснивши це присутністю всіх авто в Донбасі.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.