У Росії знайшли першого “винуватця” пожеж в Хакасії

  У Росії затримали першого чиновника, дії якого розцінили, як такі, що сприяли поширенню найсильніших лісових пожеж в Хакасії (Забайкаллі), повідомив Слідчий комітет РФ, повідомляє NV.UA.

Першим “цапом відбувайлом” у надзвичайній ситуації в Забайкаллі став начальник відділу протипожежної безпеки по Ширинському району Хакасії Віктор Зенков, повідомила прес-служба СКР.

За інформацією представника СКР Володимира Маркіна, “маючи дані про розвиток пожеж та за необхідності введення 3-го рангу їх складності, особисто не виїхав на місце пожежі і не організував порятунок людей та їх майна, не дав вказівку диспетчеру пожежної частини про інформування центрального пункту пожежного зв’язку служби пожежогасіння по Республіці Хакасія про ранг пожежі і затребування додаткових сил для її ліквідації “.

Нагадаємо, в Сибірі і Забайкаллі в останні тижні вирують природні пожежі, які перекинулися на кілька десятків населених пунктів. На території РФ степова пожежа розповсюдилася на площі понад 100 тис. гектарів і днями поширився на Монголію.

Всього з початку пожежонебезпечного сезону в 2015 році в Хакасії сталося 32 лісових пожежі. У минулу суботу в лісах регіону був введений режим надзвичайної ситуації.

Напередодні стало відомо, що МНС Росії не змогло надати машини для відправки гуманітарної допомоги жертвам пожеж в Хакасії, пояснивши це присутністю всіх авто в Донбасі.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh