Авторські статті

У Росії заступник керівника Рособрнадзора пропонує заборонити “Вікіпедію”

Не дивлячись на те, що “Вікіпедія” на сьогоднішній день не менш підконтрольна держорганам ніж ВКонтакте або Однокласники, пресинг на неї триває в самій жорсткій манері. Так, заступник керівника Рособрнадзора Олександр Бісеров запропонував заборонити в Росії міжнародну електронну енциклопедію «Вікіпедія»

«Особисто моя думка,  я її неодноразово висловлював – я б« Вікіпедію» заборонив. Я б на неї цензуру б наклав просто-напросто. Тому, що та кількість помилок, яку вона містить, зашкалює » – заявив Бісеров

Повністю погоджуся з Олександром Бісеровим, помилок Вікіпедія містить безліч, особливо після того як її російський офіс вже ніяк не назвеш не упередженим, а коректори в основному виконують роботу в строго ідеологічних і пропагандистських рамках.

Щодо цензури то навіть не знаю, що і сказати, адже згідно з п’ятим пунктом статті 29 Конституції РФ – цензура в Росії заборонена. Проте і без клопотань Бісерова Вікіпедію чистять як породистого арабського скакуна! Зокрема, нещодавно була видалена сторінка присвячена відомій громадській діячці Олені Васильєвій повідомляє zloy_odessit.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.