У Росії заступник керівника Рособрнадзора пропонує заборонити “Вікіпедію”

Не дивлячись на те, що “Вікіпедія” на сьогоднішній день не менш підконтрольна держорганам ніж ВКонтакте або Однокласники, пресинг на неї триває в самій жорсткій манері. Так, заступник керівника Рособрнадзора Олександр Бісеров запропонував заборонити в Росії міжнародну електронну енциклопедію «Вікіпедія»

«Особисто моя думка,  я її неодноразово висловлював – я б« Вікіпедію» заборонив. Я б на неї цензуру б наклав просто-напросто. Тому, що та кількість помилок, яку вона містить, зашкалює » – заявив Бісеров

Повністю погоджуся з Олександром Бісеровим, помилок Вікіпедія містить безліч, особливо після того як її російський офіс вже ніяк не назвеш не упередженим, а коректори в основному виконують роботу в строго ідеологічних і пропагандистських рамках.

Щодо цензури то навіть не знаю, що і сказати, адже згідно з п’ятим пунктом статті 29 Конституції РФ – цензура в Росії заборонена. Проте і без клопотань Бісерова Вікіпедію чистять як породистого арабського скакуна! Зокрема, нещодавно була видалена сторінка присвячена відомій громадській діячці Олені Васильєвій повідомляє zloy_odessit.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh