Економіка

У Павлограді підприємиця за допомогою проєкту єРобота запустила виробництво дитячого одягу

З липня 2022 року Уряд запровадив проєкт єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Таким грантом скористалася підприємиця із Харкова, яка запустила виробництво дитячого одягу.

Передає Промисловий Портал з посиланням на пресцентр Мінекономіки.

Тетяна Єгорова – мешканка Харкова, на початку бойових дій вимушено покинула рідне місто та переїхала до Павлограда, що на Дніпровщині. Маючи спеціальну освіту техніка-технолога швейного виробництва та досвід ведення бізнесу, Тетяна прагнула втілити мрію – налагодити виробництво власного бренду Fluffykids, що націлений на створення оригінального дитячого одягу.

Дізнавшись про урядову програму мікрогрантів “Власна справа”, вона зрозуміла, що має шанс для реалізації мрії. Подала заяву на мікрогрант і отримала його. На ці кошти закупила сировину та обладнання (тканини, швейно-вишивальну машину, термопринтер). Планує працевлаштувати одну людину, а в майбутньому розширити виробництво та винайняти ще більше працівників.

За словами Тетяни Єгорової, її проєкт особливий тим, що націлений цілком на дитячу аудиторію, а одяг створений за мотивами улюблених дитячих мультфільмів, супергероїв та тварин. Кожна модель ретельно розробляється та шиється з якісних матеріалів, в першу чергу безпечних для дитини.

«Моя мета – якісний продукт, який буде приносити радість малечі та їхнім батькам. Я дуже рада, що завдяки мікрогранту втілю в життя свою давню мрію та надам можливість працювати іншим людям, адже наразі це найголовніше. Працюємо на спільну перемогу», – зазначила Тетяна Єгорова.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України