Новини з Австрії

У Нижній Австрії любовна драма поліцейського спричинила операцію спецназу Кобра

Після коктейлю з алкоголю та пігулок співробітник поліції пригрозив розстріляти будь-кого, хто наблизиться до будинку. Нервовий зрив розпочався, коли від 48-річного чоловіка пішла дружина. На щастя, виклик спецназу Cobra в Аспарн-ан-дер-Цай у Нижній Австрії закінчився без кровопролиття.

Жителі Аспарн-ан-дер-Цая описували 48-річного, який працював на віденську поліцію сусіда, як людину, завжди готову до застосування сили. Він виступав у ролі “шерифа селища”: хотів змінити транспортну концепцію району, робив зауваження сусідам, які припаркувалися неправильно чи надто близько до його власності. Про нього також відомо, що його перша дружина та дочка пішли від нього багато років тому. Тепер у нього були стосунки з іншою жінкою, теж поліцейською. Вони вже багато років жили разом у симпатичному особняку, де у вівторок сталося несподіване з’ясування стосунків:

Відбулася велика сварка, внаслідок якої партнерка оголосила про розлучення. Чоловік, буквально, збожеволів і пригрозив стріляти в колег, що втрутилися, якщо жінці спаде на думку викликати поліцію. Жінці вдалося вирватися і, незважаючи на погрози, викликати екстрені служби.

Близько 15.45 співробітники поліції оточили територію навколо будинку, в якому 48-річний скандаліст легально зберігав кілька одиниць зброї. Оперативний гурт «Кобра» прибув о 16:30. На місці була розміщена бронемашина, викликані інші підрозділи поліції спеціального призначення та переговорна група. За цим пішла семигодинна місія. Чим довше тривали переговори з колегою, що засів, тим небезпечнішими і заплутанішими вони ставали, в тому числі, через активно вживаний ним алкоголь і таблетки. Він написав передсмертну записку та поділився нею у соціальних мережах. У ньому він висунув звинувачення проти своєї колишньої дружини, двох своїх дітей та своєї теперішньої дружини. З великим терпінням спеціально навчені офіцери намагалися привести його до тями.

Як підтверджують слідчі, підозрюваний зробив кілька пострілів з пістолетів, що належать йому на законних підставах. На щастя, всі кулі потрапили до стіни. Через сім нервових годин Кобра проникла в будинок і виявила поліцейського непритомним. Алкоголь та наркотики вирубали його.

Підозрюваного було доставлено до державної лікарні Містельбах, де його довелося виводити зі стану сп’яніння. Прокурор Корнойбурга наказав заарештувати його (прямо на лікарняному ліжку). Порушено кримінальну справу про загрозу життю та опору. Цілком зрозуміло, що будуть і наслідки, відповідно до Закону про державну службу – аж до втрати роботи.

За матеріалами: https://www.heute.at/
Фото:  LPD

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України