Право

У недекларуванні майна і доходів на 60 мільйонів гривень підозрюють народного депутата України

Мова йде про 13 квартир у столиці, 8 паркомісць, 2 будинки в елітному котеджному містечку під Києвом загальною площею понад 2 тис кв м, 27 земельних ділянок загальною площею близько 115 га у Київській області

За дорученням Генерального прокурора прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомив про підозру народному депутату України в декларуванні недостовірної інформації (ч. 2 ст. 366-2 КК України).

Це перша вручена підозра за ст. 366-2 КК України після відновлення кримінальної відповідальності за внесення завідомо недостовірних відомостей до декларації.

За даними слідства, у поданій декларації народний обранець не зазначив інформацію про житловий будинок та земельну ділянку в Обухівському районі Київської області, що перебували у його користуванні. Також він не задекларував майно та доходи, власником яких є особа, з якою він пов’язаний спільним побутом та має взаємні права та обов’язки. Мова йде про 13 квартир у столиці, 8 паркомісць, 2 будинки в елітному котеджному містечку під Києвом загальною площею понад 2 тис кв м, 27 земельних ділянок загальною площею близько 115 га у Київській області, дачу, нежитлову нерухомість, дві автівки, частки у низці суб’єктів господарювання, доходи від продажу нерухомості. Загалом, депутат приховав майно на суму майже 60 млн грн. Це більше ніж в 4 тисячі разів перевищує прожитковий мінімум для працездатних осіб.

Досудове розслідування здійснюється детективами НАБУ.

Примітка: відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України