Авторські статті

У небуття пішов іще один диктатор

“Верховна Рада України ухвалила постанову щодо самоусунення Віктора Януковича від виконання обов’язків Президента та призначила дострокові президентські вибори на 25 травня 2014 року. Про це, за результатами роботи засідання українського парламенту 22 лютого 2014 року, повідомив народний депутат України від ВО “Свобода” Руслан Зелик.

“У небуття пішов іще один диктатор, який тероризував українців. Цю перемогу української громади здобуто надзвичайно дорогою ціною. Та попри все, українці довели, що лише вони є господарями на своїй, Богом даній землі”, – наголосив свободівець. Він підкреслив, що наразі не можна впадати в ейфорію від перемоги, адже на всіх іще чекає чимало роботи зі встановлення в країні порядку.

Руслан Зелик також закликав громаду не послабляти контроль за діями влади: “Громада довела, що з нею варто рахуватися. Той, хто ігнорує людей, закінчить так само, як Янукович. Про це варто пам’ятати кожному політикові й кожному посадовцеві. Я закликаю громаду пильно стежити за всіма діями влади, аби надалі не дозволяти того свавілля, яке мало місце під час правління режиму Януковича”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України