Авторські статті

От тепер вона це зробить. Прийде і пордок наведе

Сьогодні в Україні закінчилася епоха диктатури, клановості, криміналітету і безправ’я. Про це заявила лідер опозиції Юлія Тимошенко в інтерв’ю журналістам в аеропорту Києва.

“Найбільше моє щастя – повернутися в нову Україну”, – наголосила вона.

“Сьогодні розпочалася нова епоха – епоха вільних людей, вільної європейської України. Країни, яка може стати найкращою на європейському континенті. І я вірю в це. Але ми мусимо пам’ятати, що нову Україну подарували світу не політики і не дипломати – а люди, які своєю мужністю, своєю відданістю змогли змінити все”, – сказала вона.

За словами Тимошенко, її найбільша мрія – щоб ті політики, які зараз прийдуть у владу, не зрадили свій народ.

“Сьогодні пала диктатура, але вона пала ціною життя найкращих людей, найкращих патріотів, і тому ми зобов’язані своїм життям і своїм майбутнім саме їм”, – підкреслила лідер опозиції.

Юлія Тимошенко також заявила, що потрібно покарати всіх, хто винен у вбивствах і побитті людей.

“Ми будемо не гідні пам’яті тих людей, які загинули і які відкрили нам дорогу, якщо ми не покраємо всіх до єдиного, хто позбавив їх життя, хто бив студентів. І якщо вони не понесуть відповідальності, кожен персонально, ми просто будемо не варті пам’яті тих, хто загинув”, – підкреслила вона.

Юлія Тимошенко зазначила, що поїде на вулицю Грушевського.

“Я зараз хочу поїхати на Грушевського, де поклали життя перші наші герої, бо ця невелика горстка людей змінила історію України своєю мужністю”, – сказала вона.

“Я хочу бути там, де стояли вони, де тримали оборону, там – де вони практично народжували нову Україну. А потім моя мрія прийти до тих людей, які стоять на Майдані, і сказати їм, що такого народу просто в світі більше не існує, і що я безмежно щаслива, що я частина цього народу і частина цих людей”, – наголосила Тимошенко.

“Я вірю в Україні і вірю, що більше не будуть окремо жити політики, окремо жити люди, окремо – громадянське суспільство. Я вірю, що ми починаємо нову історію, яка об’єднає всіх, і я знаю, що у нас все вийде”, – сказала вона.

Юлія Тимошенко також зазначила, що вийшла на свободу не завдяки політикам і дипломатам, а завдяки людям, “які звільнили Україну”.

“І я впевнена, що Україна найближчим часом буде членом Європейського Союзу”, – сказала вона.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.