Авторські статті

У “мисливців” Коломойського міліція забрала більше 200 одиниць зброї – директор “Нафтогазу”

Міліціонери роззброїли службу охорони Кременчуцького НПЗ, яка блокувала офіс “Укртранснафти”, і вилучили більше двох сотень одиниць зброї. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив виконавчий директор “Нафтогаз України” Андрій Пасішник, передає Joinfo.ua.


За словами Пасішника, у “приватної армії”  правоохоронці забрали більше двох сотень одиниць зброї.

“Вчора співробітниками МВС були роззброєна приватна армія відомого олігарха, яка нещодавно, за викликом господаря, виїжджала на” допомогу “в” Укрнафту “та інші державні підприємства нафтогазового напряму. Також, ці бійці вже місяць блокують Кременчуцьку філію” Укртранснафти “, – написав він .

За словами Пасішника, всього міліціонери забрали в людей Коломойського 176 одиниць нарізної зброї і 62 одиниці гладкоствольної зброї, яка незаконно зберігалася під виглядом мисливського в спеціально обладнаних казармах, в яких розташовувався цей “батальйон мисливців”.

Директор “Нафтогазу” також повідомив, що зараз “приватівці” забігали по високих кабінетах з метою вирішити “по-тихому” цю проблему і повернути зброю. “Прошу народних депутатів і ЗМІ не допустити повернення цієї зброї в незаконний обіг і взяти це під особистий контроль”, – попросив Пасішник.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України