Війна РФ проти України

У Міноборони прокоментували можливе вторгнення Росії

В оборонному відомстві закликали довіряти Збройним силам країни та сприймати ситуацію спокійно. У міністерстві заявили, що тієї групи військ, яка сконцентрована біля кордонів України, недостатньо для повноцінного вторгнення

У Міністерстві оборони України закликали громадян країни довіряти Збройним силам і зберігати спокій, не піддаючись паніці через різні інформаційні вкидання.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написала заступник голови відомства Ганна Маляр.

Заступник міністра зазначив, що ймовірність повномасштабного вторгнення постійно зберігається з 2014 року. При цьому мета Кремля залишається незмінною – посіяти паніку в суспільстві і збити Україну зі шляху євроатлантичної інтеграції.

Маляр наголосила, що тієї групи військ, яка зараз сконцентрована біля українських кордонів, недостатньо для повномасштабного вторгнення.

Чиновниця також закликала не довіряти різного роду інформаційним вкиданням, на кшталт фото розвідданих. Вона нагадала, що інформація розвідки не афішується, лише доводиться до певного кола осіб у державі.

При цьому повна публічність міністерства щодо ситуації на кордонах свідчить про те, що Міноборони повністю готове до дій агресора. Маляр додала, що “оприлюднені сценарії вторгнення – це зруйновані сценарії”. на її думку, якби українська армія не готова була дати відсіч, агресор уже давно б цим скористався.

“Тому треба довіряти Збройним Силам та сприймати ситуацію спокійно”, – резюмувала заступник міністра оборони.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України