Техно

Електричне повітряне таксі Joby S4 досягло найвищої швидкості польоту 330 кілометрів за годину

Joby Aviation продовжує розширювати можливості своїх прототипів електричного повітряного таксі S4 і зареєструвала найшвидший випробувальний політ eVTOL в історії, досягнувши реальної швидкості польоту 330 км/год.

Цей показник перевершує обіцянку компанії про максимальну швидкість 320 км/год. Раніше Joby оголосив, що він також перевершив прогнозований показник дальності польоту в 241 км, здійснивши випробувальний політ на 249 км, який, за його словами, також є рекордом у своєму класі.

Электрическое воздушное такси Joby S4 достигло самой высокой скорости полета 330 км/ч

Joby стверджує, що S4 літав далі і швидше, ніж будь-коли побудований eVTOL. Важко сказати, хто поб’є цей рекорд, оскільки дуже небагато компаній прагнуть показників швидкості і дальності польоту в цьому районі. Щоб перевершити цей показник дальності, може знадобитися eVTOL із водневим двигуном.

Обидва рекорди Joby, ймовірно, були встановлені за допомогою дистанційного керування на порожньому літаку вагою близько 1814 кг., але додайте пілота та чотирьох пасажирів, і буде цікаво подивитися, як швидко і далеко він летить, наближаючись до своєї максимальної повної злітної маси.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України