Авторські статті

Василь Вірастюк розігнав мітинг на підтримку секс-меншин

За словами очевидців, український стронґмен з’явився з невідомого напрямку, і з дуже злісним виразом обличчя, демонстративно розмахуючи руками, попрямував просто на людей, що зібралися.

Помітивши це, вони почали розбігатись у різні сторони, кидаючи плакати та іншу символіку напризволяще.

“ Це нечувано! – обурюється голова організації “Голубі партизани” Владислав Милий, – Ми постійно відчуваємо тиск і гоніння з боку влади і людей. Попри те, що наша акція мирна, ми готові були до того, що нас, як завжди, розганятиме міліція. Але щоб найсильніша людина планети ганялася за геями? такого кроку з боку влади ми не очікували. І ми ще хочемо в Євросоюз? Ганьба! ”

“ Геї? Які геї? – прокоментував ситуацію Василь Вірастюк, – У мене був поганий день. Я був дуже роздратований, адже мене страшенно болів зуб, і я мало не біг до свого стоматолога, кабінет якого знаходиться на самому проспекті Свободи – терпіти цей біль просто не було сил. Мітингувальники? Ні, не бачив. Кажу ж, дуже спішив і лише встиг помітити, як якесь скупчення народу швидко і дуже галасливо розбіглось у різні боки. Я думав, то діти бавляться… ”

Тим часом, представники організації “Голубі партизани” вже подали колективний позов до Європейського суду з прав людини на Львівську ОДА, а також особисто на Василя Вірастюка і мера міста Львова Андрія Садового .

Сергій Чаплигін.

5 Comments

  1. Голос українською. Правдиві новини з життя українського народу.

    ну а часом не зовсім правдиві;)

  2. А наша власть не сосёт?? прекратите господа, они и не хотят ступать потому, что с кем-то теперь придётся считаться, а так сосать можно сколько угодно.. та у же и сосать нечего) ничего не осталось..

    1. В евросоюзе в два раза больше начнут вытягивать с народа, плюс снимут мараторий на землю и начнут продавать все подряд!!!

  3. Да пошли вы на…..й со своим голубым евросоюзом, как вступим, так и сразу политики зарубежные,те которые пидерасты, начнут е…..ть украину, и высасывать деньги и ресурсы. Как наша долбо…..ая власть этого не поймет!!!! Я вообще предлагаю внести инициативу: За проблески пидерастиии внести уголовную статью, если иностранец, выслать к чертовой матери на родину, если недай бог наш, посадить в психлечебницу!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

13 + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.