Авторські статті

У Київ з’їхалась велика кількість «туристів» для провокацій 9-11 травня

Увага! 9-11 травня, ПТН-ГРУ-ФСБ, спільно з Януковичем, “стоматологом” і Ко, готують масштабні провокації на території всієї України, зокрема і в Києві. Заіхала велика кількість “туристів”. Питання: як вони сюди потрапили? Телефонують і пишуть люди, що помічена концентрація осіб сумнівної зовнішності, відповідним акцентом і нахабною поведінкою на Виноградарі, Лівому Березі, Святошині.

Отже, потрібно бути пильними. У випадку виявлення таких підозрілих повідомляти на гарячу лінію СБУ та МВС. Ні в якому разі не виходити на акції сепаратистів, комуністів та регіоналів 9 травня. Звичайно, в мирному відзначенні Дня Перемоги немає нічого крамольного, навпаки. Це абсолютно нормально і природньо. Адже, для багатьох людей це дуже важливий день. Але ситуація в країні надто напружена і небезпечна. Потрібно це розуміти. І задля спокою громадян, ці мітинги можна проводити в парку Слави або інших місцях. Майдан потрібно взяти під контроль силовиків та Самооборони, з метою запобігання терактам та збройним провокаціям. Крім того, сподіваюся, що влада максимально посилить спецпідрозлілами МВС усі адмін будівлі, Кабмін, ВР, АП і т.д.

Настає час “Ч” і ми повинні бути готові.

Всі “колискові” путіна — брехня!

Ця імперська потвора не зупиниться!

Кремль не заспокоїться і надалі буде намагатися провокувати протистояння, щоб посилювати громадянський конфлікт.

Мета відома – зрив президентських виборів.

Вірю і не сумніваюся, що у Києві ми не допустимо реваншу терористів, не допустимо другої Одеси. Київ – це наш Майдан! Наш форпост свободи в Україні та усій Європі!

Саме тут вирішується доля світовоі геополітики на найближчі десятиліття.

Переконаний, що ми вистоїмо.

А якщо в руках у когось з провокаторів-сепаратистів в столиці опиниться зброя, міліція має діяти миттєво – на враження. Звичайно, пам’ятаючи про максимальну безпеку для мирних городян. Невинні люди не повинні постраждати від рук окупантів та бандитів з “георгінами”.

Гадаю, що на будинках, по перемитру, на місці проведення акцій, з метою контролю над ситуацією, мають бути задіяні снайпери. Наші снайпери! Вважаю, що це посилить безпеку і можливо зупинить криваві наміри російських диверсантів.

Патріоти – Разом! Це наша Богом дана Земля! Тримаємося! Віримо у краще! З Божою допомогою здолаємо супостата! ПТН-ПНХ! Слава Україні!

 

Зорян ШКІРЯК

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.