У Київ з’їхалась велика кількість «туристів» для провокацій 9-11 травня

Увага! 9-11 травня, ПТН-ГРУ-ФСБ, спільно з Януковичем, “стоматологом” і Ко, готують масштабні провокації на території всієї України, зокрема і в Києві. Заіхала велика кількість “туристів”. Питання: як вони сюди потрапили? Телефонують і пишуть люди, що помічена концентрація осіб сумнівної зовнішності, відповідним акцентом і нахабною поведінкою на Виноградарі, Лівому Березі, Святошині.

Отже, потрібно бути пильними. У випадку виявлення таких підозрілих повідомляти на гарячу лінію СБУ та МВС. Ні в якому разі не виходити на акції сепаратистів, комуністів та регіоналів 9 травня. Звичайно, в мирному відзначенні Дня Перемоги немає нічого крамольного, навпаки. Це абсолютно нормально і природньо. Адже, для багатьох людей це дуже важливий день. Але ситуація в країні надто напружена і небезпечна. Потрібно це розуміти. І задля спокою громадян, ці мітинги можна проводити в парку Слави або інших місцях. Майдан потрібно взяти під контроль силовиків та Самооборони, з метою запобігання терактам та збройним провокаціям. Крім того, сподіваюся, що влада максимально посилить спецпідрозлілами МВС усі адмін будівлі, Кабмін, ВР, АП і т.д.

Настає час “Ч” і ми повинні бути готові.

Всі “колискові” путіна — брехня!

Ця імперська потвора не зупиниться!

Кремль не заспокоїться і надалі буде намагатися провокувати протистояння, щоб посилювати громадянський конфлікт.

Мета відома – зрив президентських виборів.

Вірю і не сумніваюся, що у Києві ми не допустимо реваншу терористів, не допустимо другої Одеси. Київ – це наш Майдан! Наш форпост свободи в Україні та усій Європі!

Саме тут вирішується доля світовоі геополітики на найближчі десятиліття.

Переконаний, що ми вистоїмо.

А якщо в руках у когось з провокаторів-сепаратистів в столиці опиниться зброя, міліція має діяти миттєво – на враження. Звичайно, пам’ятаючи про максимальну безпеку для мирних городян. Невинні люди не повинні постраждати від рук окупантів та бандитів з “георгінами”.

Гадаю, що на будинках, по перемитру, на місці проведення акцій, з метою контролю над ситуацією, мають бути задіяні снайпери. Наші снайпери! Вважаю, що це посилить безпеку і можливо зупинить криваві наміри російських диверсантів.

Патріоти – Разом! Це наша Богом дана Земля! Тримаємося! Віримо у краще! З Божою допомогою здолаємо супостата! ПТН-ПНХ! Слава Україні!

 

Зорян ШКІРЯК

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh