Авторські статті

Кожна гривня на підтримку української армії – це куля в тіло ворога України!

“Зараз вкрай важливо займатись не піаром, а реальною допомогою нашим військовослужбовцям. В умовах війни з Росією необхідно думати про захист своєї держави, а не про політичні дивіденди! Пам’ятаймо, що кожна наша гривня на підтримку української армії – це куля в тіло ворога та загарбника!” Про це 7 травня 2014 року заявив народний депутат України свободівець Ігор Мірошниченко, озвучуючи план роботи Сумської обласної організації ВО “Свобода”.

Уповноважений фракції ВО “Свобода” у Сумській області Ігор Мірошниченко місяць тому дав доручення очільникам свободівських осередків на Сумщині спрямувати свою роботу на підтримку та реальну допомогу Збройним Силам України, які охороняють спокій співвітчизників на території Сумської области.

Постійні поїздки до військових частин, постачання провізії, амуніції та иншої допомоги військовослужбовцями – це далеко не весь перелік того, чим займається сьогодні Сумська обласна організація ВО “Свобода”. Усі кошти, що були спрямовані на розвиток організації, скеровувались на закупівлю необхідних для військових речей. Зокрема, свободівці придбали близько десятка найменувань побутової техніки та понад сотню кілограмів харчів. На Охтирщині за допомогою свободівців питною водою була забезпечена ціла військова частина. Було підраховано, що загалом сумські націоналісти допомогли військовослужбовцям на суму близько 146 000 грн.

Надалі планується закупівля розвантажувальних поясів та бронежилетів для деяких військових частин Сумщині. “Дуже болісно дивитися, що в умовах війни з Росією, коли гинуть українці, хтось займається зароблянням політичних дивідендів. Сьогодні кожен українець має докласти усіх сил, аби підтримати армію, адже саме Збройні Сили – це запорука нашої безпеки! Усвідомлюючи, що держава ще не в змозі повністю забезпечити армію усім необхідним, українці повинні самі братися за допомогу війську. Ми й надалі, у межах своїх сил та можливостей, будемо працювати в цьому напрямку”, – зазначив керівник Сумської обласної організації ВО “Свобода” Ігор Мірошниченко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.