Авторські статті

У Криму під час відзначення Дня Соборності збирали кошти для людей, які поїдуть на Майдан

22 січня 2014 року кримчани відзначили День Соборности України. У Сімферополі біля пам’ятника Тарасові Шевченку під державними прапорами на мітинг зібралися представники патріотичних партій, громадських організацій та меджлісу кримськотатарського народу, мешканці Сімферополя. На заході було зібрано кошти для тих, хто їде до Києва на Майдан. День Соборности також відзначали у Севастополі, Євпаторії, Джанкої, Керчі.

На початку мітингу присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих на Майдані в Києві українців.

Усі промовці зазначали, що сьогодні День злуки святкується в умовах гострого протистояння громадян України, що виборюють европейське, демократичне майбутнє України та влади, що тягне українців назад, до совєцького минулого.

Депутат Верховної Ради Криму Рефат Чубаров закликав усіх до єдности та запевнив присутніх, що кримськотатарський народ рішуче відстоюватиме демократію та европейське майбутнє України.

Заступник голови Кримської організації ВО “Свобода” з питань національної пам’яти Сергій Савченко закликав до єдности, одностайної підтримки тих, хто вийшов на Майдан у Києві та закликав представників силових структур пам’ятати, що вони давали присягу на вірність українському народу.

Зауважимо, що жодних спроб з боку так званих проросійських партій та організацій завадити мітингу не було.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України