Фотогалерея

У Харкові відновили раритетний тролейбус. Фото

Фото: Харьков транспортный

У Харкові відреставрували останній в місті тролейбусів ЗІУ-682, який експлуатувався. Після того як машину вивели з експлуатації, її вирішили не списувати, а зберегти як ретро-тролейбус.

ЗІУ-682 з номером 346 був побудований e 1991 році. Відновлювальні роботи були проведені силами тролейбусного депо №3. В ході цих робіт було виконано ремонт несучого каркаса кузова з заміною його елементів, оновлена ​​зовнішня обшивка та обшивка даху. Механічні та електричні агрегати пройшли необхідну ревізію. Практично повністю оновлений і салон: на бортах і стелі встановлене ​​нове облицювання, а всі сидіння були заново обшиті. Зовні тролейбус пофарбований за зразком заводського забарвлення моделі ЗІУ-682Г. Така схема забарвлення із застосуванням різних кольорів в 1990-і роки була популярна і в Харкові.

У Харкові відновили раритетний тролейбус (фото)

Фото: Харьков транспортный

Відзначається, що 19 серпня тролейбус вийшов на обкатку. З 23 серпня він курсує за маршрутами в центрі Харкова, при цьому проїзд в ньому безкоштовний.

У Харкові відновили раритетний тролейбус (фото)

Фото: Харьков транспортный

Тролейбуси ЗІУ-682 масово надходили до Харкова з початку свого виробництва в 1972 році. Регулярні постачання цих тролейбусів припинилися у 1992 році. За 20 років місто отримало близько 800 одиниць такої техніки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України