Економіка

У Кам’янці-Подільському починає будувати другу чергу свого комплексу насіннєвого заводу

Компанія «КВС-Україна» починає будувати другу чергу свого комплексу з кондиціювання насіння у Кам’янці-Подільському на Хмельниччині

Компанія розширюється, через попит клієнтів та плани збільшення експорту насіння до країн Європейського Союзу. А друга черга насіннєвого заводу дозволить розширити наявні можливості та збільшить переваги для партнерів у вирощуванні високоякісного насіння.

Потужності дозволяють виробляти 300−350 тисяч мішків насіння щороку, після завершення будівництва другої черги потужності збільшаться вдвічі, що дозволить виробляти 600−700 тисяч мішків.

Друга черга насіннєвого заводу буде зведена поряд з першою чергою у Кам’янці-Подільському на ділянці 8,5 гектарів.

Нова черга насіннєвого заводу буде обладнана високотехнологічним устаткуванням, що відповідає європейським нормам щодо обробки насіння та захисту навколишнього середовища.

На першій лінії заводу постійно працює 52 робітники, ще 34 робочі місця створять для запуску другої черги.

Повне введення в експлуатацію другої черги заводу планується у грудні 2022 року. Перший етап будівництва, після якого нова виробнича ділянка вже буде готова приймати сировину на обробку, планують закінчити у вересні 2022 року.

KWS – одна з найбільших селекційних компаній, яка входить в п’ятірку світових лідерів з виробництва насіння.

КВС-УКРАЇНА понад 20 років веде діяльність в Україні та постачає українським товаровиробникам високоякісне насіння сільськогосподарських культур німецької якості, зокрема насіння цукрових буряків, гібридів кукурудзи, соняшнику та жита.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України