Авторські статті

У Державному б’юджеті треба передбачити спрямування 5% ВВП на переозброєння української армії

“Фракція Всеукраїнського об’єднання “Свобода” однозначно підтримує усі заходи держави, спрямовані на посилення обороноздатности нашої країни – як часткову мобілізацію, так і збільшення фінансування армії. Водночас ми вважаємо, що у час, коли Україні фактично оголошено війну, а військо не переозброювали і нормально не фінансували впродовж 23 років, необхідно закріпити в Державному б’юджеті України пункт про спрямування 5% ВВП на фінансування армії до повного переозброєння. Після цього для армії має бути передбачено не менше 3% ВВП”.

Про це 17 березня 2014 року, виступаючи в парламенті, заявив народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони свободівець Юрій Сиротюк.

Парламентар також наголосив, що, окрім фінансової підтримки українського війська, треба забезпечити виконання низки инших заходів: “Вважаємо, що необхідно відновити у повному обсязі систему початкової військової підготовки та цивільної оборони у загальноосвітніх школах та на військових катедрах вишів. Треба припинити ліквідацію військових містечок і військових об’єктів України та розконсервувати вже наявні військові містечка.

Поряд із фінансовими заходами, маємо негайно очистити владу та силові структури від агентури Москви, знешкодити фінансовані Росією підривні організації, демаркувати кордони. Якщо Росія опиратиметься – робити це слід в односторонньому порядку.

Також необхідно спрямувати зусилля на погашення осередків сепаратизму, на забезпечення виведення військових баз Росії з території України. У зв’язку із фактичним оголошенням війни Україні негайно необхідно розірвати Харківські угоди Януковича-Мєдвєдєва. Також треба забезпечити невідкладне, якщо потрібно – примусове виконання всіх рішень українських судів щодо вилучення українського майна із незаконного користування Чорноморського флоту Російської Федерації”, – зазначив Юрій Сиротюк.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.