Авторські статті

СБУ повинна оголосити персонами нон-ґрата всіх, хто розколює Україну, а ГПУ – порушити кримінальні справи проти сепаратистів

Служба безпеки України повинна оголосити персонами нон-ґрата всіх тих, хто розколює Україну, а Генеральна прокуратура – порушити кримінальні справи проти сепаратистів, які досі мають мандати народних депутатів. Про це заявила народний депутат від “УДАРу” Ірина Геращенко під час виступу з трибуни Верховної Ради.

“Ми маємо звернутися до СБУ з тим, аби терміново оголосити персонами нон-ґрата всіх, хто розколює нашу країну. А до ГПУ – з вимогою зупинити сепаратистів, які мають статус недоторканих, починаючи від Віктора Януковича молодшого, який дозволяє собі сепаратистські інтерв’ю. Не місце сепаратистам у залі Верховної Ради. Ми вимагаємо порушити проти них кримінальні справи, розглянути їх сеператистські заяви. Не ходять до сесійної зали – залишити їх без мандату. І нехай відповідають згідно з законом”, – зазначила Ірина Геращенко.

Вона також наголосила, що парламент повинен зробити все, щоби захистити громадян України в окупованому Криму. “Верховна Рада цього тижня повинна ратифікувати декларацію ООН про права корінних народів і визнати кримсько-татарський народ корінним кримським народом, щоби захистити його від можливих етнічних чисток. Кримські татари пережили геноцид Сталіна, ми повинні не допустити їх геноциду і депортацію від Путіна”, – відзначила депутат.”Терміново потрібно розробити – і “УДАР” вже має відповідні напрацювання – закон про окуповану тимчасову територію, щоби всі громадяни, які потребуть захисту, його отримали”, – підкреслила Геращенко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.