СБУ повинна оголосити персонами нон-ґрата всіх, хто розколює Україну, а ГПУ – порушити кримінальні справи проти сепаратистів

Служба безпеки України повинна оголосити персонами нон-ґрата всіх тих, хто розколює Україну, а Генеральна прокуратура – порушити кримінальні справи проти сепаратистів, які досі мають мандати народних депутатів. Про це заявила народний депутат від “УДАРу” Ірина Геращенко під час виступу з трибуни Верховної Ради.

“Ми маємо звернутися до СБУ з тим, аби терміново оголосити персонами нон-ґрата всіх, хто розколює нашу країну. А до ГПУ – з вимогою зупинити сепаратистів, які мають статус недоторканих, починаючи від Віктора Януковича молодшого, який дозволяє собі сепаратистські інтерв’ю. Не місце сепаратистам у залі Верховної Ради. Ми вимагаємо порушити проти них кримінальні справи, розглянути їх сеператистські заяви. Не ходять до сесійної зали – залишити їх без мандату. І нехай відповідають згідно з законом”, – зазначила Ірина Геращенко.

Вона також наголосила, що парламент повинен зробити все, щоби захистити громадян України в окупованому Криму. “Верховна Рада цього тижня повинна ратифікувати декларацію ООН про права корінних народів і визнати кримсько-татарський народ корінним кримським народом, щоби захистити його від можливих етнічних чисток. Кримські татари пережили геноцид Сталіна, ми повинні не допустити їх геноциду і депортацію від Путіна”, – відзначила депутат.”Терміново потрібно розробити – і “УДАР” вже має відповідні напрацювання – закон про окуповану тимчасову територію, щоби всі громадяни, які потребуть захисту, його отримали”, – підкреслила Геращенко.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh