Авторські статті

У Чернігові влада намагається звільнити лікаря, який підтримав опозицію

Сьогодні Деснянський районний суд міста Чернігова розглядає справу щодо незаконного звільнення головного лікаря Чернігівського шкірвендиспансеру Володимира Максимонька, який займає активну громадянську позицію і відкрито виступив проти так званої “медичної реформи” влади.

Про це повідомив народний депутат фракції “Батьківщина” Андрій Павловський, який разом з депутатами обласної та міської ради від “Батьківщини” підтримують чернігівського лікаря на судовому процесі.

Депутат розповів, що місцева влада сфальшувала справу проти головлікаря, коли той відмовився підписувати трудовий контракт з обмеженим терміном – до півроку.

Звільнення пояснили нібито істотною зміною умов праці у закладі, хоча протягом останнього часу будь-яких суттєвих змін в медичній установі не було. Водночас тиск на головлікаря почався ще після того, як в 2011 році він підписав звернення лікарів України до президента про необхідність звільнення Юлії Тимошенко з-за грат за станом здоров’я.

Також Максимонько відмовлявся скорочувати працівників лікарні.

“Він підтримує опозицію і не приховує цього, через що місцева влада вирішила йому помститися”, – переконаний Андрій Павловський.

Народний депутат зазначив, що Максимонько має звання заслуженого лікаря України, яке отримав за сумлінну працю, а також є одним з керівників Вільної профспілки медичних працівників України.

Павловський також додав, що громадськість Чернігова “обурена переслідуванням відомого і поважного у місті лікаря”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України