Авторські статті

У боях за Україну загинув відомий винахідник Борис Чубін

Він — багаторазовий чемпіон із соціальних інновацій. Міг би прославити Україну і вдосконалити будь-яку галузь, яку б обрав. Але пішов захищати саме право на життя своєї Батьківщини.

Борис винайшов прилад для незрячих iHelp, який допомагає безперешкодно переміщатися містом людям із обмеженими фізичними можливостями. Створив додаток для смартфонів Garden club для садівників. Програма підказує, коли потрібно висаджувати ті чи інші рослини. Зрештою, Борис Чубін — автор соціальної мережі для людей з вадами зору, яка дала можливість спілкування людям різних поколінь.

Проєкт «Створення рівних можливостей для сліпих і людей з вадами зору» здобув найвищу оцінку міжнародного журі. Нещодавно, 22 серпня, Бориса вітали з нагородою. А вже невдовзі поруч із фото відзнаки, яке розмістила його мама Тетяна, з’явилися щемливі рядки: “Мій син … Моя надія … Моя гордість… На ЩИТІ…”

Борис воював у складі 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. Загинув 30 серпня 2023 р., виконуючи бойове завдання під Авдіївкою.

Щоденно о 09:00 в Україні – загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам’яті загиблих унаслідок збройної агресії рф.

Вічна пам’ять!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України