Авторські статтіВійна РФ проти України

У 184 Навчальному центрі тривають тактичні навчання мобілізованих. Фото

Обов’язковим етапом військової підготовки всіх мобілізованих, які навчаються у 184 Навчальному центрі, що у Старичах, є одиночна тактична підготовка. На полігоні центру військовослужбовці вивчають і закріплюють на практиці дії в обороні взводно-опорного пункту. Одиночну тактичну підготовку проходять курсанти всіх десяти відділень Навчального центру, незалежно від військової спеціальності, яку вони опановують.

— У навчальній програмі з одиночної тактичної підготовки враховано досвід участі Збройних Сил України в антитерористичній операції, багато часу приділяємо навчанню з надання медичної допомоги пораненим, а також акцентуємо увагу на психологічній підготовці мобілізованих. Ми постійно наголошуємо військовослужбовцям, що вони повинні ставитися до навчання відповідально, адже від цього у бою залежить їхнє життя та життя їхніх побратимів, — розповідає тимчасово виконуючий обов’язки начальника циклової комісії тактичної підготовки відділення підготовки фахівців механізованих і танкових військ 184 Навчального центру майор Василь Хахула.

Здолати страх перед багатотонною броньованою технікою допомагають завдання із боротьби з броньованою технікою, або ж, як її називають, «обкатка танками». Крім того, військовослужбовці у складі відділення під час маршу на бронетранспортерах вчаться відбивати напад умовного ворога, а також відпрацьовують дії з виявлення та знешкодження снайперів. Під час тактичних навчань на полігоні використовуються імітаційні засоби, створюються димові завіси, а на самому полі бою встановлюються імітаційні мінно-вибухові загородження та розтяжки.

Під час навчань з одиночної тактичної підготовки мобілізовані вивчають порядок дій військовослужбовців під час несення служби на взводно-опорному пункті, проходять військово-медичну підготовку, вивчають способи боротьби з броньованою технікою противника, дії відділення на марші та під час нападу диверсійно-розвідувальних груп, а також прийоми та способи переміщення на полі бою в складі бойових груп.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.