Духовне

В Північній Кореї за віру можуть позбавити життя

Держава, про яку останнім часом багато чути по медіях, це також найбільший переслідувач християн. Ідеться про Північну Корею.

Практикувати християнство там рівнозначне смерті, а мати Біблію — в «найкращому» разі завершується засланням у трудові табори.

«Західні медіа часто показують керівника Північної Кореї Кім Чен Іна у насмішкуватий спосіб, жартуючи з його вигляду, фігури та ініціатив», — пишуть журналісти National Catholic Register.

Однак вигляд це одне, а вчинки це інше. Йому дорікають, що він багато говорить, але з його слів нічого не випливає. Щодо своїх громадян Кім Чен Ін небувало жорстокий, його порівнюють із колишніми відомими керівниками-комуністами.

Організація Open Doors USA, яка моніторить ставлення урядів до людства, повідомила, що у Північній Кореї панують сильніші переслідування, ніж, наприклад, у Судані або Сирії.

Комуністична доктрина ніколи не йшла у парі з вірою, і в кожній комуністичній країні пропагувався атеїзм та культ особи у вигляді одного «справжнього вождя». Не інакше і в Кореї, якою керує Кім Чен Ін, де прославлення правителя записане в законі як обов’язок кожного громадянина, а недотримання цього закону загрожує арештом, тортурами і навіть смертю.

Смерть слідує також за визнавання християнської віри, яку уряд Північної Кореї вважає «серйозною загрозою».

Британський журналіст Тім Маршалл коментує становище у Північній Кореї, кажучи, що ця країна «відповідає всім вимогам тесту на диктаторство: незаконні арешти, тортури, публічні екзекуції, переміщення до карних таборів праці, цензура, закон страху, корупція і довгий список інших звірств, ні з чим іншим не порівнюваний у ХХІ столітті… Північна Корея це хвороба на сумлінні світу, а попри це чимало людей не усвідомлюють, які жахіття там діються».

За приблизними оцінками, у Північній Кореї нині нараховується від 120 до 200 тисяч політичних в’язнів, чиї вчинки на загал не визнаються за провини, варті обмеження свободи. Багато з цих людей потрапили за ґрати тільки через підозру у скоєнні чогось, не згідного з законом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України