В Північній Кореї за віру можуть позбавити життя

Держава, про яку останнім часом багато чути по медіях, це також найбільший переслідувач християн. Ідеться про Північну Корею.

Практикувати християнство там рівнозначне смерті, а мати Біблію — в «найкращому» разі завершується засланням у трудові табори.

«Західні медіа часто показують керівника Північної Кореї Кім Чен Іна у насмішкуватий спосіб, жартуючи з його вигляду, фігури та ініціатив», — пишуть журналісти National Catholic Register.

Однак вигляд це одне, а вчинки це інше. Йому дорікають, що він багато говорить, але з його слів нічого не випливає. Щодо своїх громадян Кім Чен Ін небувало жорстокий, його порівнюють із колишніми відомими керівниками-комуністами.

Організація Open Doors USA, яка моніторить ставлення урядів до людства, повідомила, що у Північній Кореї панують сильніші переслідування, ніж, наприклад, у Судані або Сирії.

Комуністична доктрина ніколи не йшла у парі з вірою, і в кожній комуністичній країні пропагувався атеїзм та культ особи у вигляді одного «справжнього вождя». Не інакше і в Кореї, якою керує Кім Чен Ін, де прославлення правителя записане в законі як обов’язок кожного громадянина, а недотримання цього закону загрожує арештом, тортурами і навіть смертю.

Смерть слідує також за визнавання християнської віри, яку уряд Північної Кореї вважає «серйозною загрозою».

Британський журналіст Тім Маршалл коментує становище у Північній Кореї, кажучи, що ця країна «відповідає всім вимогам тесту на диктаторство: незаконні арешти, тортури, публічні екзекуції, переміщення до карних таборів праці, цензура, закон страху, корупція і довгий список інших звірств, ні з чим іншим не порівнюваний у ХХІ столітті… Північна Корея це хвороба на сумлінні світу, а попри це чимало людей не усвідомлюють, які жахіття там діються».

За приблизними оцінками, у Північній Кореї нині нараховується від 120 до 200 тисяч політичних в’язнів, чиї вчинки на загал не визнаються за провини, варті обмеження свободи. Багато з цих людей потрапили за ґрати тільки через підозру у скоєнні чогось, не згідного з законом.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh