Авторські статті

Туреччина зробила другий важливий крок до виходу з NATO, зробивши союзників

Туреччина зробила другий важливий крок до виходу з НАТО, зробивши фактична зрада як повідомляють розвідслужби США, Туреччина вперше провела робочі випробування С-400 з американськими новітніми літаками і таким чином навчаючи офіційного противника Альянсу – Росію – протистояння американської авіації. Про це у своєму блозі пише ізраїльський політичний оглядач Соломон Манн.

Він зазначає, Держсекретар США Помпео розповів на прес-конференції про турецькі витівки і натякнув, що США розглядають ці дії як акт ворожнечі. З Анкари негайно послідувала відповідь: глава МЗС Чавушогли заявив, що, звичайно ж, Туреччина не купувала С-400, щоб тримати його в шухляді і мовляв це з самого початку повинно бути зрозуміло американцям.

На думку Соломона Манна, тепер блоку НАТО необхідно вирішити для себе: проти кого ж проводить маневри Туреччина з російською технікою і як це поєднати з членством цієї країни в НАТО? А президент Франції Макрон очевидно посміхається своєю єхидною посмішкою, адже він ще місяць тому сказав, що «у NATO помер мозок».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України