Життя

Овнам не варто впадати у сплячку: гороскоп на 28 листопада

Прогноз для всіх знаків

Гороскоп на 28 листопада 2019 Овен

Зараз вам може здатися, що життя навколо зупинилася. День не будуть відрізнятися великою різноманітністю. Але це не привід впадати у сплячку. Вам дається деяка перепочинок, щоб накопичити сили і знову пірнути з головою у вир подій.

Гороскоп на 28 листопада 2019 Телець

Головним ворогом Тельців стані неврівноваженість. І ще невміння спокійно і виважено підходити до прийняття рішень. На нервовій системі це позначиться самим несприятливим чином.

Гороскоп на 28 листопада 2019 Близнюки

Сьогодні не варто дуже старатися. Ви вже набрали потрібний темп, тому можна включити автопілот. А поки все буде йти своїм ходом, постарайтеся звернути свій погляд на справи амурні. Чи Не занадто багато часу у вас йде на роботу?

Гороскоп на 28 листопада 2019 Рак

Сьогодні у вас буде достатньо сил і можливостей, щоб досягти будь-якої мети. Біда в тому, що бажання цим займатися у вас, мабуть, не буде.

Гороскоп на 28 листопада 2019 Лев

Сьогоднішній день, на жаль, може поставити вас перед вибором: особисте життя або кар’єра. Прислухайтеся до себе. Внутрішній голос у такій справі один з кращих порадників! Втім, завдяки вашому таланту поєднувати непоєднуване, удача можлива в обох сферах, але все-таки краще зробити вибір.

Гороскоп на 28 листопада 2019 Діва

Сьогодні вам варто почати планувати свої подальші плани. Нарешті — то ви зумієте зробити все по — своєму. Вам вдасться налагодити все таким чином, що склався ритм повністю буде відповідати вашій темпу життя. І що дуже важливо, ви зможете ні від кого не залежати.

Гороскоп на 28 листопада 2019 Ваги

На шляху цього дня зірки пророкують вам наявність перешкоди. Воно буде один, але досить значний, і на його подолання доведеться витратити масу часу і сил.

Гороскоп на 28 листопада 2019 Скорпіон

Сьогодні тримайтеся подалі від вогню і будь-яких інших гарячих або легкозаймистих предметів. Ризик отримання опіків великий, як ніколи, краще провести день ближче до холодильника.

Гороскоп на 28 листопада 2019 Стрілець

Приділяйте достатня уваги зв’язків з людьми, враховуйте їхні настрої та бажання. Але не йдіть на поводу у чужих примх. Більше часу присвятіть справах, що приносять Вам радість.

Гороскоп на 28 листопада 2019 Козеріг

Нині ви можете покластися тільки на тих, хто кровно зацікавлений у вашому благополуччі, та й то лише в тому випадку, якщо ці люди не страждають лінню. Так що левову частку роботи доведеться виконати самому.

Гороскоп на 28 листопада 2019 Водолій

Не намагайтеся поставити сьогодні себе на місце свого партнера — властива вам в особистих питаннях інтуїція сьогодні відмовить. Так що не варто покладатися на «авось», а краще прямо запитати, чого йому хочеться. Можливо, у нього є парочка затаєних бажань, але озвучити їх ваш наречений соромиться.

Гороскоп на 28 листопада 2019 Риби

Тримайте під контролем свої слова, і перед тим, як що-небудь вимовити вголос, добре подумайте. Більшість неприємностей, які можуть виникнути, будуть пов’язані саме з зайвої балакучістю, і якщо ви опинитеся себе здатними контролювати, зможете уникнути їх.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України