Авторські статтіНовини

Туреччина у співпраці з Японією організовує космічне агентство

Туреччина у співпраці з Японією планує організувати космічне агентство. Міністерство мореплавства, транспорту і зв’язку республіки повідомило, що законопроект про створення нового національного відомства проходить фінальний етап підготовки перед запуском.

За словами Ахмета Арслана, міністра транспорту, готовий документ потрапить на розгляд та подальше затвердження в парламент вже в 2017 році. Подібне агентство просуне Туреччину вперед у сфері інноваційних технологій і розробок, більш того, воно дозволить створити на його базі вищу раду по стратегічним космічним питанням. Під час формулювання законопроекту в його основу заклали багато основних положення статуту NASA та інших провідних космічних агентств.

Японський і Турецький уряди вже провели ряд двосторонніх переговорів і уклали угоду, згідно з якою у 2017 році вони запустять літальний апарат на навколоземну орбіту.

На даний момент Туреччина вже відправила на навколоземну орбіту шість супутників зв’язку, деякі з них спеціалізуються на зйомці поверхні планет, у той час, як інші – на розвідувальній діяльності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.