Туреччина у співпраці з Японією організовує космічне агентство

Туреччина у співпраці з Японією планує організувати космічне агентство. Міністерство мореплавства, транспорту і зв’язку республіки повідомило, що законопроект про створення нового національного відомства проходить фінальний етап підготовки перед запуском.

За словами Ахмета Арслана, міністра транспорту, готовий документ потрапить на розгляд та подальше затвердження в парламент вже в 2017 році. Подібне агентство просуне Туреччину вперед у сфері інноваційних технологій і розробок, більш того, воно дозволить створити на його базі вищу раду по стратегічним космічним питанням. Під час формулювання законопроекту в його основу заклали багато основних положення статуту NASA та інших провідних космічних агентств.

Японський і Турецький уряди вже провели ряд двосторонніх переговорів і уклали угоду, згідно з якою у 2017 році вони запустять літальний апарат на навколоземну орбіту.

На даний момент Туреччина вже відправила на навколоземну орбіту шість супутників зв’язку, деякі з них спеціалізуються на зйомці поверхні планет, у той час, як інші – на розвідувальній діяльності.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh