Тимошенко зустрілась із студентами НПУ ім.Драгоманова

Лідер партії “Батьківщина”, кандидат у президенти України Юлія Тимошенко зустрілась із студентами Національного педагогічного університету імені М.Драгоманова.

Це перша її зустріч із студентам після виходу з ув’язнення.

На початку зустрічі Ю.Тимошенко підкреслила, що зараз є пріоритетом виховання нової людини, яка через серце пропускає все і будує новий світ. 

“Після того, як ви пережили дві революції, ми отримали шанс будувати все з чистого аркуша. Щоб ми не лише революції показували світу, а показували якісні зміни”, – наголосила Тимошенко.

Вона також додала, що зараз не лише економіку і судоустрій треба міняти, а робити якісніперетворення.

“Треба міняти все в суспільних, соціальних стосунках. З цією ідеєю я прийшла до політиків і прийшла сьогодні до вас”, – сказала лідер «Батьківщини».

Ю. Тимошенко повідомила, що у Раді уже зареєстровано законопроект, який захищає права громадянина і надає йому право бути учасником усіх процесів і рішень в країні.

“Коли була революція, ви всі бачили, як на сайті Білого дому люди могли поставити петицію, зібрати підписи під нею, і президент не мав права не розглянути її “, – звернулась вона до присутніх.

Політик наголосила, що вважає за необхідне зробити такий досвід на сайті Верховної Ради, де кожен громадянин може розглянути і проаналізувати запропоновані проекти.

Кандидат у президенти вважає, що право громадянина впливати на рішення у своїй країні – це ключове, що мають зараз зробити влада і політики, інакше у на буде і 5 революцій.

Ю. Тимошенко вважає, що країну можна перетворити за допомогою кількох законів. Перше, коли громадянин може фіксувати свої зустрічі з чиновниками, друге, – громадський контроль за органами влади.

“Як один із політиків я хочу відкрити простір, щоб ви були почуті, нам треба відкривати нові канали інформації і спілкування з владою”, –  резюмувала Тимошенко.

Після короткого вступного слова зустріч була присвячена відповідям на запитання студентів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh