Новини

Тимошенко зі ЗМІ дізналась про свою відмову їхати до суду – Власенко

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко не відмовлялася від участі у судовому засіданні у справі про порушення у діяльності корпорації “Єдині енергетичні системи України”.

Про це повідомив її захисник Сергій Власенко, який перервав зустріч з лідеркою опозиції, що для того, щоб повідомити ЗМІ про події у палаті лікарні “Укрзалізниці”, де вона перебуває.

З посиланням на слова Тимошенко захисник повідомив, що “сьогодні о 7-ій  ранку у палату Тимошенко, зайшов керівник Качанівської колонії Ігор Колпащиков, один, без конвою, а потім залишив палату під приводом того, що йому необхідно надати розпорядження і не повернувся”.

Власенко заявив, що вже із ЗМІ “Тимошенко дізналася про свою начебто відмову”.

За словами захисника, екс-прем’єр “не відмовлялася від доставки до приміщення апеляційного суду, де відбувалося слухання” справи.

“Юлія Володимирівна наголосила, що тюремники знову розповсюджують відверту неправду”, – зазначив Власенко.

Посилаючись на слова Тимошенко, він підкреслив що “цим подіям було багато свідків і вони можуть це підтвердити”.

Раніше прес-служба “Батьківщини” заявила, що на початку засідання суддя не надав захисту Тимошенко акт, складений тюремниками щодо відсутності підсудної на судовому засіданні.

Власенко у свою чергу попросив занести в протокол його слова про те, що захисники позбавлені можливості ознайомитися з документом, який начебто надала тюремна адміністрація.

Як відомо, Державна пенітенціарна служба заявила, що Тимошенко знову відмовилась взяти участь у судовому засіданні в Харкові у справі ЄЕСУ.

Наступне засідання у справі відбудеться 25 жовтня.

Українська правда

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.