Авторські статті

Тимошенко намагається зробити дуже потрібні речі – надихнути і об’єднати

Є Юля і сьогодні вона намагається зробити дуже потрібні речі, по-перше надихнути і вселити віру у перемогу, і по-друге об’єднати, не дати розтектись, роздробитись силам опору. Чи вдасться їй це? Завтра покаже. Як кризовий менеджер вона може бути ефективною.

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко упевнена, що Україна не дасть можливості російським військам увійти на материкову частину країни.

Про це вона заявила в ефірі “Шустер Live” в п’ятницю ввечері.

За словами екс-прем’єра, Україна здатна захистити свої кордони.

“Ми жодного кроку не дамо їм (росіянам) пройти на континентальну Україну. І світ також за цим стежить. Якщо крок буде зроблений, то світ вже буде реагувати не лише фінансовими санкціями, а, можливо, це вже буде серйозне посилення здатності України захищати свої кордони”, – сказала Тимошенко.

“Війська НАТО введені не будуть, але ми будемо настільки сильні, що в принципі Росія проти нас у військовому плані не буде мати аргументів”, – заявила вона.

“Сьогодні кордон навколо континентальної частини нашої країни помічений червоною лінією. Крок за червону лінію – він (Путін) буде нести втрати. І ми будемо битися. Битися професійно, оснащено і ефективно”, – сказала політик.

“Тому тримаємо кулаки, щоб такого не відбулося, і щоб мізки у Путіна остаточно не з’їхали настільки, що він не відчуває під собою землі. Але якшо він буде робити крок, ми будемо відповідати”, – додала вона.

Окрім того, Тимошенко вважає, що “Крим буде наш”.

“Сьогодні у мене є абсолютна впевненість, що Крим ми повернемо. Це питання не довгого часу”, – сказала екс-прем’єр.

“За Крим треба воювати і робити це стратегічно, правильно і ефективно. І ми це будемо робити”, – додала Тимошенко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.