Твій – не той, хто тебе хоче, твій той, хто тебе береже

Перша ознака того, що він на тебе запав – це турбота. Коли ти бачиш, як він з брутального мачо перетворюється в стурбованого татуся, знай- ти йому по-справжньому подобаєшся…

«Ти сьогодні їла?», »Одягайся тепліше, на вулиці холодно», »Веди машину обережніше, не жени, встигнеш», »Ти що захворіла? Я зараз приїду! »

Коли він закоханий, він всіляко намагається оточити тебе теплом, зігріти, захистити від усього і всіх. Він дзвонить, пише смс, запитує, цікавиться чи не треба тобі чого, і зовсім не думає, що нав’язується.

Він кружляє над тобою, немов шуліка, і йому плювати, хто і що подумає. Єдине, що його турбує – це ти, твоє здоров’я і безпека.

Він починає тебе вчити життя, наставляти на шлях істинний, тому що твоя моральна чистота йому теж не байдужа. Коли чоловік закоханий, він хоче заполонити собою весь світ і одночасно захистити тебе від нього.

Він думає про тебе весь час, тривожиться про тебе, хоче бути поруч в будь-яку хвилину. Він вважає тебе своєю. А за своє він порве будь-кого.

Якщо цього не відбувається, якщо він спокійно може прожити кілька днів, навіть не дізнавшись хоч щось з твого життя, то вибач, але ти для нього просто чергова …, з якою можна добре провести при нагоді час.

І не вигадуй собі почуття там, де є тільки похоть.

Твій чоловік – це той, хто тебе не тільки хоче, твій той, хто тебе береже.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh