Життя

Твій – не той, хто тебе хоче, твій той, хто тебе береже

Перша ознака того, що він на тебе запав – це турбота. Коли ти бачиш, як він з брутального мачо перетворюється в стурбованого татуся, знай- ти йому по-справжньому подобаєшся…

«Ти сьогодні їла?», »Одягайся тепліше, на вулиці холодно», »Веди машину обережніше, не жени, встигнеш», »Ти що захворіла? Я зараз приїду! »

Коли він закоханий, він всіляко намагається оточити тебе теплом, зігріти, захистити від усього і всіх. Він дзвонить, пише смс, запитує, цікавиться чи не треба тобі чого, і зовсім не думає, що нав’язується.

Він кружляє над тобою, немов шуліка, і йому плювати, хто і що подумає. Єдине, що його турбує – це ти, твоє здоров’я і безпека.

Він починає тебе вчити життя, наставляти на шлях істинний, тому що твоя моральна чистота йому теж не байдужа. Коли чоловік закоханий, він хоче заполонити собою весь світ і одночасно захистити тебе від нього.

Він думає про тебе весь час, тривожиться про тебе, хоче бути поруч в будь-яку хвилину. Він вважає тебе своєю. А за своє він порве будь-кого.

Якщо цього не відбувається, якщо він спокійно може прожити кілька днів, навіть не дізнавшись хоч щось з твого життя, то вибач, але ти для нього просто чергова …, з якою можна добре провести при нагоді час.

І не вигадуй собі почуття там, де є тільки похоть.

Твій чоловік – це той, хто тебе не тільки хоче, твій той, хто тебе береже.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України