Подорожі

Туристам, які прибувають до Греції, доведеться заплатити збір в розмірі 20 євро за медичні послуги

Вперше туристам, які в’їжджають до Греції, незабаром доведеться сплатити доплату в розмірі 20 євро за медичні послуги, які вони отримують під час перебування в країні, якщо нещодавно запропоноване законодавство буде схвалено парламентом.

Дотепер мандрівники в країну ніколи взагалі нічого не платили за медичну допомогу в Греції, незалежно від того, звідки в світі вони могли приїхати, крім госпіталізації. Про це повідомляє Голос українською з посиланням на greekreporter.com.

Всі надані послуги історично були повністю безкоштовними; єдиний виняток з цього був, коли мандрівників насправді госпіталізували під час перебування в Греції.

Згідно зі статтею на грецькому веб-сайті healthreport.gr, Міністерство охорони здоров’я Греції постановило наприкінці липня, що з цього моменту податок буде стягуватися з усіх закордонних мандрівників, які представлені в медичних центрах, регіональних клініках та амбулаторіях лікарень. .

Ті, хто скористається невідкладною допомогою, також будуть зобов’язані сплатити плату за надані їм послуги. Для тих, кому потрібні аналізи крові та інші види обстежень, будуть стягнуті додаткові збори відповідно до плати, визначеної національною грецькою системою охорони здоров’я.

Ці нові збори застосовуються також до тих, хто проживає в Греції, але вважається “непостійним” жителем країни.

Згідно з повідомленням, Міністерство охорони здоров’я країни сподівається зібрати “значні кошти”, що, очевидно, під час туристичного сезону, коли Греція бачить, що мільйони туристів приїжджають у країну.

Нова постанова змінює положення закону, прийнятого в 2017 році, який дозволяє збирати кошти на оплату лікарень лише за послуги, які вони надають.

Тест на визначення сприятливості до коронавірусу, як правило, нижче 50 євро в державних лікарнях, але ця плата може змінюватися в приватних установах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.