Авторські статті

Туреччина засліпила легендарні російські С-400 системою Koral за допомогою радіоперешкод

Туреччина засліпила легендарні російські С-400 системою Koral за допомогою радіоперешкод ЗРК С-400, які РФ оперативно перекинули в Сирію, щоб прикрити свої літаки від турецьких ВВС, сьогодні, 1 грудня, були благополучно нейтралізовані. Армія Туреччини встановила на проблемній ділянці кордону з Сирією свої новітні радіоелектронні комплекси Koral, що роблять російські ракети «сліпоглухими» – передає Голос Українською з посиланням на видання Milliyet.

koral-sinirda-goreve-basladi-6341522
Як пояснили представникам ЗМІ в Генштабі турецької армії, необхідність такого кроку була продиктована саме розміщенням Росією своїх комплексів С-400 в сусідній Сирії. Пересувні наземні станції Koral є новітнім поповненням в лавах турецьких засобів РЕБ (радіоелектронної боротьби).

Суть їх роботи полягає в повному придушенні радіосигналів будь-якого обладнання супротивника, зокрема – радарних систем, за наводкою яких комплекси С-400 виявляють метe і направляють, ведуть до неї. Таким чином, російські ракети ППО стають «сліпоглухими» і вже не можуть нічого вразити. Koral навіть здатний «дезінформувати» ракети і радіолокаційні комплекси противника, передати їм помилкові дані і направити на іншу мету.

Про принципи та логіці роботи даної системи існує обмежена кількість інформації – розробка є засекреченою. Відомо лише, що наземна станція цифровими методами аналізує весь спектр радіоелектронних частот, а алгоритм дій у відповідь проводиться автоматично і блискавично. Дальність роботи Koral – близько 150 кілометрів – це навіть набагато більше, ніж відстань від турецько-сирійського кордону до авіабази НД РФ «Хмеймім».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.