Туреччина засліпила легендарні російські С-400 системою Koral за допомогою радіоперешкод

Туреччина засліпила легендарні російські С-400 системою Koral за допомогою радіоперешкод ЗРК С-400, які РФ оперативно перекинули в Сирію, щоб прикрити свої літаки від турецьких ВВС, сьогодні, 1 грудня, були благополучно нейтралізовані. Армія Туреччини встановила на проблемній ділянці кордону з Сирією свої новітні радіоелектронні комплекси Koral, що роблять російські ракети «сліпоглухими» – передає Голос Українською з посиланням на видання Milliyet.


Як пояснили представникам ЗМІ в Генштабі турецької армії, необхідність такого кроку була продиктована саме розміщенням Росією своїх комплексів С-400 в сусідній Сирії. Пересувні наземні станції Koral є новітнім поповненням в лавах турецьких засобів РЕБ (радіоелектронної боротьби).

Суть їх роботи полягає в повному придушенні радіосигналів будь-якого обладнання супротивника, зокрема – радарних систем, за наводкою яких комплекси С-400 виявляють метe і направляють, ведуть до неї. Таким чином, російські ракети ППО стають «сліпоглухими» і вже не можуть нічого вразити. Koral навіть здатний «дезінформувати» ракети і радіолокаційні комплекси противника, передати їм помилкові дані і направити на іншу мету.

Про принципи та логіці роботи даної системи існує обмежена кількість інформації – розробка є засекреченою. Відомо лише, що наземна станція цифровими методами аналізує весь спектр радіоелектронних частот, а алгоритм дій у відповідь проводиться автоматично і блискавично. Дальність роботи Koral – близько 150 кілометрів – це навіть набагато більше, ніж відстань від турецько-сирійського кордону до авіабази НД РФ «Хмеймім».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh