Авторські статтіТехно

Саудівська Аравія повністю профінансувала будівництво найвищого в світі хмарочоса

1
Зображення: Adrian Smith + Gordon Gill Architecture

Саудівська Аравія в повному обсязі забезпечила необхідне фінансування будівництва хмарочоса “Бурдж аль Мамлякі» («Королівська вежа») висотою в кілометр, що зводиться в 32 кілометрах на північ від міста Джидда. Про це повідомляє The Telegraph.

Інвестиції Саудівської Аравії в будівництво становлять 1,2 мільярда доларів. «Королівська вежа» до моменту свого зведення повинна стати найвищою будівлею в світі. Зведення «Бурдж аль Мамлякі» планується завершити в 2020 році. Будівля буде включати в себе 200 поверхів із загальною площею приміщень 245000 квадратних метрів.

В даний час в світі не існує проектів більш високих будівель. У 2012 році був зведений фундамент будівлі, а в 2013-му почалося активне будівництво будівлі. В даний час зведено 20 поверхів.

Вежа стане головною визначною пам’яткою споруджуваного навколо неї району «Королівський центр». Хмарочос і його околиці передбачається використовувати для розміщення економічних, офісних, туристичних і готельних об’єктів.

В даний час найвищим хмарочосом у світі є «Бурдж-Халіфа» («Вежа Халіфа») в Дубаї (ОАЕ). Її висота дорівнює 828 метрів, у ньому налічується 163 поверхи. Вежа будувалася в період з 2004 по 2010 рік, а вартість її зведення оцінюється в 1,5 мільярда доларів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.