Саудівська Аравія повністю профінансувала будівництво найвищого в світі хмарочоса

Зображення: Adrian Smith + Gordon Gill Architecture

Саудівська Аравія в повному обсязі забезпечила необхідне фінансування будівництва хмарочоса “Бурдж аль Мамлякі» («Королівська вежа») висотою в кілометр, що зводиться в 32 кілометрах на північ від міста Джидда. Про це повідомляє The Telegraph.

Інвестиції Саудівської Аравії в будівництво становлять 1,2 мільярда доларів. «Королівська вежа» до моменту свого зведення повинна стати найвищою будівлею в світі. Зведення «Бурдж аль Мамлякі» планується завершити в 2020 році. Будівля буде включати в себе 200 поверхів із загальною площею приміщень 245000 квадратних метрів.

В даний час в світі не існує проектів більш високих будівель. У 2012 році був зведений фундамент будівлі, а в 2013-му почалося активне будівництво будівлі. В даний час зведено 20 поверхів.

Вежа стане головною визначною пам’яткою споруджуваного навколо неї району «Королівський центр». Хмарочос і його околиці передбачається використовувати для розміщення економічних, офісних, туристичних і готельних об’єктів.

В даний час найвищим хмарочосом у світі є «Бурдж-Халіфа» («Вежа Халіфа») в Дубаї (ОАЕ). Її висота дорівнює 828 метрів, у ньому налічується 163 поверхи. Вежа будувалася в період з 2004 по 2010 рік, а вартість її зведення оцінюється в 1,5 мільярда доларів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh