Авторські статті

Турчинов: РНБО прийняла рішення доручити Міністерству оборони провести передислокацію військових частин, розташованих у Криму

РНБО прийняла рішення щодо доручення Міністерству оборони провести передислокацію військових частин, розташованих у Криму. Про це повідомив в.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, відкриваючи у понеділок засідання Погоджувальної ради.

За його словами, сьогодні вночі знову продовжилися провокації окупаційних військ Російської Федерації в Криму проти підрозділів Збройних Сил України: зокрема, за допомогою військових гелікоптерів та десанту був атакований підрозділ морської піхоти України, який базується біля Феодосії.

«Реально відбувається загроза життю і здоров’ю наших військовослужбовців, дислокованих у Криму, переслідування і знущання над їхніми родинами, над всіма патріотами, які продовжують виконувати свій обов’язок перед своєю країною», – зазначив О.Турчинов.

«Рада національної безпеки і оборони прийняла рішення щодо доручення Міністерству оборони провести передислокацію військових частин, розташованих у Криму і доручила Уряду провести евакуацію родин військових, для яких є реальна загроза життю і здоров’ю, – сказав Голова Верховної Ради. – Кабінет Міністрів України отримав доручення забезпечити розташування родин військових, а також всіх, хто змушений покидати домівки під тиском і агресією окупаційних російських військ».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України