Турчинов: РНБО прийняла рішення доручити Міністерству оборони провести передислокацію військових частин, розташованих у Криму

РНБО прийняла рішення щодо доручення Міністерству оборони провести передислокацію військових частин, розташованих у Криму. Про це повідомив в.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, відкриваючи у понеділок засідання Погоджувальної ради.

За його словами, сьогодні вночі знову продовжилися провокації окупаційних військ Російської Федерації в Криму проти підрозділів Збройних Сил України: зокрема, за допомогою військових гелікоптерів та десанту був атакований підрозділ морської піхоти України, який базується біля Феодосії.

«Реально відбувається загроза життю і здоров’ю наших військовослужбовців, дислокованих у Криму, переслідування і знущання над їхніми родинами, над всіма патріотами, які продовжують виконувати свій обов’язок перед своєю країною», – зазначив О.Турчинов.

«Рада національної безпеки і оборони прийняла рішення щодо доручення Міністерству оборони провести передислокацію військових частин, розташованих у Криму і доручила Уряду провести евакуацію родин військових, для яких є реальна загроза життю і здоров’ю, – сказав Голова Верховної Ради. – Кабінет Міністрів України отримав доручення забезпечити розташування родин військових, а також всіх, хто змушений покидати домівки під тиском і агресією окупаційних російських військ».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh